[PL / ENG] 🏊‍♀️ My Actifit Report Card: January 18 2022

avatar

image.png

Z dobrych wieści, basen zaliczony, 46 długości, podczas ostatniej przypomniało mi się, że przecież Bombel na mnie czeka rany boskie i wcale nie wybierał się spać u Dziadków, a pchają mu się kolejne zęby, więc może akurat mnie bardzo potrzebuje - i wyfrunęłam z basenu lotem błyskawicy, nie dopłynąwszy do tych równych 50. Tempo prysznica, ubierania i suszenia miałam takie, że nie dopłacałam dzisiaj złotóweczki, a zazwyczaj przekraczam czas biletowy.

Good news, the pool was visited, 46 lengths made, during the last one I remembered that the Baby was waiting for me at Grandpas and he was not sleepy when I left him at all, and his teeth are growing, so maybe he was needing me very much at this moment - and I flew out of the pool like crazy, not reaching those equal to 50. The pace of showering, dressing and drying was such that I did not pay an extra one pln today, and usually I exceed the ticket time.

Złe wieści - zepsułam mojego ukochanego Amazfita Bip. Piękny to był zegarek, ah. Tarcza nie amoledowa, dzięki czemu zawsze włączona, a nie tak jak to w tych typowych zegarkach, gdzie większość czasu ma się wyłączony czarny ekran. Sprawdził się wyśmienicie przez ponad 3 lata i umarł śmiercią nagłą. Jako że musiałam coś wybrać, a nie odczuwam potrzeby wydawania na zegarek miliona monet, wybrałam teraz Mi Banda 6 z NFC. Będę sobie płacić w sklepach zegarkiem, a co. Zobaczymy jak ten Amoled mnie przekona do siebie.

Bad news - I broke my beloved Amazfit Bip. It was a awesome watch for me. The dial was not amoled, so it was always on display, and not like in those typical watches, where most of the time you have the black screen turned off. He has proven himself excellently for over 3 years and he died a sudden death. As I had to choose something, and I don't feel the need to spend a million coins on my watch, I have now chosen Mi Band 6 with NFC. I will pay myself in stores with a watch, why not. We will see how this Amoled convince me.

image.png
Zdjęcie pamiątkowe

A commemorative photo


Styczniowy Cukier stop ✅
Trening 1/2

January Stop sugar ✅
1/2 training


_This report was published via Actifit app ([Android](https://bit.ly/actifit-app) | [iOS](https://bit.ly/actifit-ios)). Check out the original version [here on actifit.io](https://actifit.io/@asia-pl/actifit-asia-pl-20220119t052812459z)_


18/01/2022
5566
Walking


0
0
0.000
6 comments
avatar

Aż zachciało mi się iść na basen 🙂 tylko bez takiego pośpiechu na zakończenie 😅

0
0
0.000
avatar

Co lepsze, oczywiście okazało się, że Bombel smacznie sobie spał u Dziadków po tym jak pół godziny serdecznie się z nimi bawił i chichrał. Chyba nawet nie zdążył dostrzec, że Mamy nie ma 😅

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Jeszcze nie widziałem nikogo. kto by narzekał na amoled. Właśnie ta technologia pozwala mieć włączony wyświetlacz dłużej bez drenowania baterii (np Samsung Always on display) - wyświetlanie czarnego koloru nie zużywa energii. O jakości kolorów etc nie wspominając. Dostałem nowy telefon służbowy bez Amoled i leży w pudełku, bo nie potrafię na niego patrzeć :D

Chcesz powiedzieć, że Twój poprzedni zegarek miał ciągle włączony ekran? Przecież to świeci. Wole jak zegarek się sam włącza przy podnoszeniu ręki jak chce się sprawdzić, która godzina.

Z tym płaceniem ciekawa sprawa, ale chyba się nie skuszę na wymianę z 4. Przede wszystkim musiałby sprawdzić czy mój bank obsługuje tą funkcjonalność i ile taka przyjemność kosztuje.

0
0
0.000
avatar

Poprzedni ekran był chyba rodzajem e-ink, nie wymagał podświetlania. Do zegarka rewelacja. W telefonie wiadomo, że tylko amoled, ale telefon nie jest zegarkiem, nie musi mi wyświetlać danych cały czas. A amoledowe always on display chyba jednak baterie żre, bo trzeba te zegarki ładować często (BIP po 3 latach raz użytkowania raz na tydzień - dwa).

A co do płatności przez mi band - działa z każdym bankiem, na kartach master card, ale za pośrednictwem innej apki - swojsko brzmiącej Curve albo Zen. Ja korzystam z Curve w wersji darmowej :)

0
0
0.000
avatar

No chyba że tak. Jakoś nie skojarzył mi się z E-ink. ;) Visa mam, więc zostanę przy 4.

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 42.69 AFIT tokens for your effort in reaching 5566 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.88% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000