#15 Praca praca

avatar

Skojarzyłeś z czymś tytuł? To miałeś świetne dzieciństwo. Na końcu wpisu opiszę kto wypowiadał tę kwestię. Dzisiejszy dzień zacząłem od wstania i szybkiej owsianki z musli proteinowym. Dzień nauczyciela to dzień wolny od szkoły, więc została mi tylko praca. W pracy przywitał mnie mój kolega z pracy i tak się nudziliśmy w tej pracy, że oglądaliśmy na telewizorze wystawowym słodkie kotki.

Przykuło to uwagę klientów, a najbardziej ich bombelków. Znalazłem też chwilę na przeglądanie wpisów i komentarzy.

Aktualnie używam Ecency, bo podoba mi się system zdobywania punktów, które mogę wymienić na podbicie postu. Idealne narzędzie dla biednego ucznia 4 klasy technikum. Ogólnie też zacząłem grać w rising star i troszkę w niego inwestowałem. Jutro raczej napiszę wpis o historiach z pracy i openingu z Rising Star.

Dzisiaj jedyne co się wydarzyło, to parę charakterystycznych klientów i kebab podany przez moją mamę. Okazało się, że była w okolicy i była na kebabie z moim młodszym bratem, więc nie zapomnieli o mnie. Kebab smakował średnio, kiedyś ten lokal podawał bardzo dobre kebaby ale coś się popsuło. Prawdopodobnie przez pracownicę, która średnio ogarnia kręcenie kebaba.

Na koniec zdjęcie centrum Nidzicy. Do następnego przyjaciele!


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


10118
Walking0
0
0.000
6 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 80.55 AFIT tokens for your effort in reaching 10118 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.06% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Sports Hat - L1
+ 15 % AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 23.5500 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000
avatar

Tytuł to oczywiście odgłos Peona z Warcrafta 3. Ale ja nie miałem świetnego dzieciństwa, nigdy nie grałem w tę grę. Do następnego.

0
0
0.000
avatar

Super że skojarzyłeś :D Żałuj że nie grałeś, polecam. Tylko w tego starszego a nie nowszego.

0
0
0.000
avatar

Też lubię ecency i ten ciekawy system punktów. W peakd z kolei bardzo lubię opcję "feeds > "my list", która przydaje mi się w actifitowych rywalizacjach.
A to podbijanie postów przez ecency to w ogóle działa? Ciekawy jestem jakie inni mają spostrzeżenia. Korzystałem kilkukrotnie i to podbicie było jak dla mnie iluzoryczne.

0
0
0.000
avatar

W końcu pomaga rozbudować konto o dodatkowego hive'a. Jest to kluczowe na polskim Hive. To też nie jest tak, że jest to jednostronna wymiana. W końcu na ecency widzimy sponsorowane wpisy.

0
0
0.000