#16 Wprowadzanie klientów w błąd

avatar

Do naszego małego sklepu komputerowego często przychodzą klienci, którzy zostali źle obsłużeni / byli wprowadzeni w błąd przez pracowników Media Expert lub Neonet w moim mieście. Dzisiaj nie było inaczej. Microsoft mocno zainwestował w swój własny antywirus na systemach Windows 10, przez co dużo nie odstawał od innych oprogramowań różnych producentów. Dzięki zasadom bezpiecznego korzystania z komputera i nie wyłączania tego bazowego antywirusa na systemie, możemy się nie martwić o jakieś komplikacje.

Co się stanie, gdy posiada się dwa antywirusy? Same najgorsze rzeczy. Porównał bym to do walki dwóch psów z wścieklizną w klatce. Komputer po prostu wolniej działa. Często do nas przychodziły laptopy, które mimo dysku SSD wolno działały. Staramy się edukować naszych klientów, aby po prostu rozpowszechnić tę wiedzę. Dzisiaj były skutki tej niewiedzy.

Przyszła matka z córką i prosiły o wgranie antywirusa na nowym laptopie, która córką dostała. Normalnie nowy, elegancki Dell. Wytłumaczyłem, że nie ma sensu przyjmować, skoro laptop posiada fabrycznie windows 10. I zaczęło się tłumaczenie, później zdziwienie klientek. Ale jak to, pracownik w Neonet mówił inaczej i wgrali na jednym laptopie antywirusa za ponad 100zł! Później podziękowały za obsługę, a następnie udały się do Neonetu opierdolić sprzedawcę. Tak to już jest, aby tylko zarobić i mieć w nosie dobro klienta. Takich akcji było wiele i daje wiele do myślenia.

Mimo dużego wiatru było dzisiaj dosyć ciepło i znośnie. Spacer do pracy i wsłuchiwanie się w rytmy Tidala uspokaja moją duszę. Zazwyczaj słucham WaluśKraksaKryzys i Marie. Lubię dosyć wokal żeński. Niestety mój cały entuzjazm legł w gruzach po 4 godzinach pracy. Na początku duży ruch, a następnie totalna nuda. Klienci dzisiaj mieli troszkę kaski, więc i w kasie było sporo.

Po obowiązkach trzeba było zaspokoić głód kofeinowy. Ostatnio oglądałem materiał o szkodliwości energetyków na kanale Kolegi Ignacy. Wielkiego szoku nie było.

Nominuję @maciejficek @matthew1 i @herosik do pochwalenia się swoim ulubionym napojem energetyzującym. Nie miejcie panowie wymówki, czekam na to w waszych wpisach. Niech coś się w końcu dzieje na tym polskim Hive. Do zobaczenia!
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


11178
Walking0
0
0.000
3 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 78.25 AFIT tokens for your effort in reaching 11178 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.05% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Sports Hat - L1
+ 15 % AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 23.2500 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000