#19 COVID'owe zawirowania w szkole, gofry

avatar

We wtorki mam 8 godzin lekcji zawodowych z nauczycielem za którym średnio przepadam. Sama osoba jest spoko, ale średnio ogarnia temat PHP CSS i HTML. Dlatego przyszedłem na 2 lekcje, troszkę dłużej sobie pospałem. Wchodzę do klasy i moim oczom ukazali się koledzy porozsiedzeni po kątach klasy w maseczkach. Pierwsza myśl to: kurna, chyba sprawdzian. Później nauczyciel mi oznajmił, abym założył maseczkę dla ogółu sprawy i zdrowia psychicznego, jakkolwiek to brzmiało, zdziwiłem się. Okazało się, że szkoła otrzymała pewne informacje i dlatego tak postanowiła zrobić. Przy wejściu do szkoły są darmowe maseczki, tester temperatury i płyn odkażający do rąk. Oby to nie oznaczało kolejnego lockdownu, chociaż wszystko do tego zmierza.

Właśnie taki widok mnie czeka po wyjściu z klasy. Kiedyś stała tutaj mleczarnia. Po wyburzeniu pozostało pole i gruzy. Plotki głoszą, że ma być tutaj jakieś mini centrum handlowe lub biedronka. Niby spoko ale aż tak to chyba nie jest potrzebne. 100 metrów dalej jest biedronka, lidl (do którego zawsze chodzę) i netto. Na samych lekcjach ogarniałem hive'a, oglądałem Kubę Klawitera (kanał na youtube, polecam jeżeli ktoś lubi technologie i smartfony) i robiłem misje w Rising Star.

Po zajęciach i wypitym Blacku udałem się do domu i z domu później na siłownię. Fajna godzinka, mało osób i wolne maszyny.

Po siłowni wypiłem białko o smaku kremowego ciasteczka i gofry z legendarnej gofrownicy Łucznik o której wspominałem w którymś z wpisów. Jak widać MOŻNA piec na tym gofry i SĄ bardzo dobre. :)

A wam jak minął dzionek? :)
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


19/10/2021
11386
Weight Lifting0
0
0.000
5 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 102.85 AFIT tokens for your effort in reaching 11386 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.12% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Sports Hat - L2
+ 15 % AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS
Sports Drink - L2
+ 4.5 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 43.8500 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000
avatar

Congratulations @barreloflaughs! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 1500 upvotes.
Your next target is to reach 1750 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

0
0
0.000
avatar

Fajna siłownia, w moim mieście jest dużo ciaśniej.

Wypiłeś Blacka który dba o naszą kondycję i umysł :).

0
0
0.000