#20 Znalazłem kota w szkolnej toalecie

avatar

Witam po mojej lekkiej przerwie od postów. Potrzebowałem chwili aby odetchnąć od internetu (chociaż i tak pisałem komentarze) i byłem zajęty paroma sprawami z którymi chętnie się podzielę.

Trzy dni temu podczas kółka z języka polskiego poszedłem z kolegą do toalety. Po wejściu do kabiny uraczył mnie widok małego kotka. Prawdopodobnie wszedł przez otwarte drzwi do szkoły. Był totalnie bezbronny. Na oko miał 4 miesiące. Postanowiłem, że wezmę kotka do domu i poszukam właścicieli kotka w internecie. Niestety nikt się nie odezwał, więc chyba będę miał pierwszego kota w moim życiu.

Troszkę się obowiązków nazbierało. Musiałem kupić karmę (dobrej jakości), kuwetę, żwirek i jakieś przekąski. Podczas zabawy w polowanie kotek ma bardzo duże umiejętności jeżeli o to chodzi, więc chyba mogę stwierdzić, że żył przez długi okres na ulicach miasta. Do kuwety od razu zaczął się załatwiać, nie musiałem uczyć kotka, przez co kolejne zmartwienie poszło w niepamięć.

Jest mały, analizuje nowe otoczenie i jest bardzo ciekawski. Wychowywanie małego kotka dla niedoświadczonej osoby to jest kosmos. Nie poddaję się i robię ciągły research na ten temat. Jestem otwarty na rady w komentarzach. :)

Na plus to może większa ilość upvote'ów, w końcu ludzie lubią kotki, czyż nie?

Kiedy idę do pracy kotek zostaje pod opieką mojej rodziny, głównie młodszego brata. Też polubił kotka, choć trochę na niego narzeka. A co tam w mojej pracy? Momentami wkurzony byłem na klientów, a głównie to przez 2. Pierwsza to była baba +/- 50 lat co poprosiła o kabel do telewizora. Pytam się jaki kabelek, antenowy, HDMI czy RCA? Odpowiedziała: No ten co wczoraj mi pokazywaliście (wskazuje palcem na kable telefoniczne, końcówki RJ11). Pokazuje jej przykładowo końcówki jednego z tych kabli. Nie ten, inny. Kurde, to jaki inny? Był taki zwinięty. Aha. No nic mi to nie powiedziało. W końcu pokazałem jej ten sam kabel tylko 20m i dobitnie krzyknęła, jakbym był debilem, że to o ten kabel chodziło od samego początku. Jeny.

Drugi klient to był jeszcze gorszy. Wchodzi w płaszczu, poważna mina. Podchodzi do lady i prosi o kostne słuchawki. Pokazuje mu naszą ofertę dousznych z tymi gumkami za ucho. Wkurzony wskazuje na cenę i się pyta: A to? Co to jest??? No cena. Ja chcę jakieś porządne słuchawki. No tak, pokazał, że go nie obchodzą słuchawki tańsze niż 100 zł. No to pokazuje mu JBL bezprzewodowe za 199 zł. Pyta się, czy mogę rozpakować z folii i pudełka aby sprawdzić czy działają, na co ja mówię że nie, bo tak zazwyczaj nie robimy. Jest gwarancja producenta więc produkt ma działać. Zaczął się ze mną kłócić o to, że to z nami zawiera umowę przy zakupie i jak będzie nie działało to nasza wina. No cóż, starsi ludzie są dziwni. Tego samego dnia przyszedł typ zainteresowany telewizorem 55 cali. Spytał się, czy rozpakuje aby sprawdzić czy działa. Już mi się spieszy rozpakowywać telewizor 55 cali w naszym małym sklepie, gdzie są tylko dwie osoby do obsługiwania klientów. No ale cóż. :)

Troszkę zdjęć Nidzicy, bo czemu nie.

Jadłem wczoraj w McDonald's. Próbowałem od brata zestawu Maty, burger był spoko a macza była taka sobie. W sumie jak większość ludzi twierdzi, nic specjalnego. A ludzi było fiu fiu fiu. Dzisiejszy Monster to nowość w moim osiedlowym sklepie.

Do następnego przyjaciele!
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


22/10/2021
10855
Walking0
0
0.000
9 comments
avatar

Congratulations @barreloflaughs! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 3000 upvotes.
Your next target is to reach 3250 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

0
0
0.000
avatar

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 105.15 AFIT tokens for your effort in reaching 10855 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.17% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Sports Hat - L2
+ 15 % AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS
Sports Drink - L2
+ 4.5 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 44.1500 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000
avatar
(Edited)

That comment has been deleted.

0
0
0.000
avatar

Skłamałbym gdybym powiedział, że to nie prawda. Starsi ludzie uwielbiają chwalić się swoimi poglądami politycznymi z losowymi osobami. Gorzej jak przeciągają rozmowę a trzeba pracować ;)

0
0
0.000