My Actifit Report Card: January 3 2022

avatar
(Edited)

Coś się schrzaniło z Actifitem. Nie wiem czy też tak macie, ale zaczął mi dzisiaj koło godziny 12:00 zliczać kroki podwójnie. Wcześniej kroki zliczał normalnie. Zamiast około 20000 kroków na koniec dniówki, miałem ponad 26 tysięcy.

A tak ogólnie wróciłem do pracy po urlopie po Świętach i chciałem sobie dać wycisk po przerwie, jak za dawnych czasów. Po prostu pracowałem szybszym tempem jak dawniej. Postanowiłem rzucić definitywnie słodycze, bo przez nie nie mogę schudnąć, pomimo ciężkiej pracy fizycznej i spalania kalorii. Trudno, nie ma że boli. Tym bardziej, że ceny słodyczy poszły w górę, ale także przez inflację ceny pieczywa skoczyły. A to bułeczka słodka, a to cebulaczek, a to pączuś, a to snickersik po skończonej pracy. Nie ma, koniec! Organizm będzie się domagał, ale nie ma! Trochę będzie ssało w żołądku, ale organizm ma z czego pobierać i mam z czego schudnąć. Idzie bida i tyle.

Na dodatek znowu mi maszyna sprawiła figiel, tak jak 23 grudnia. Do przerwy sniadsniowej było ok, ale po przerwie też postanowiła dać mi wycisk i się zapchać. Ale dzięki niej spaliłem trochę kalorii i się spociłem. Ona to robi specjalnie żeby mnie zdenerwować. 😂

Prawdziwy wynik, niezakłamany przez bugi w Actifit.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


03/01/2022
27361
Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 62.0925 AFIT tokens for your effort in reaching 27361 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.90% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000