My Actifit Report Card: January 17 2022

avatar

Wczoraj przyszli do nas goście wymieniać rury w pionie, bo wymieniają w całym bloku. Wczoraj robili ubikację, a dzisiaj będą robić kuchnię. Ale na szczęście nie muszę tego oglądać, bo poszedłem normalnie do roboty.

Wczoraj zostałem dłużej w robocie, bo robotę raczyli przywieźć dopiero po przerwie śniadaniowej i do śniadania siedziałem jak ta.... Myślałem, że zrobię więcej kroków, a tu ledwo 26 tysięcy. Po cichu liczyłem na 30k. Po południu miałem jeszcze iść do Kauflanda po zakupy, ale odpuściłem nie chciało mi się już.

Wczoraj miała miejsce fajna anomalia pogodowa. Styczeń, a tu burza z piorunami. Pierwszy raz w życiu widziałem burzę w styczniu, ogólnie w zimę, jak żyję na tym świecie 38 lat i miesiąc. Pewnie spotkały się dwie masy powietrza, ciepła i zimna. Nagle pociemniało, pogrzmiało, pobłyskało i zaczęło napieprzać gradem, a potem śniegiem. A chwilę później słoneczna i bezchmurna pogoda. Pierwszy raz coś takiego widziałem w styczniu, na wiosnę tak, ale w styczniu?

Jeszcze dzisiaj ta mnie obudziła przed 4 rano, bo jej się na dwór zachciało.

Tutaj podobnie jak na Actificie. W końcu mówicie jednym językiem.

18,5 kilometra. Nieźle.

Jeszcze 10 takich dniówek i 1 kg zrzucony. XD

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17/01/2022
26032
Walking0
0
0.000
3 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 61.105 AFIT tokens for your effort in reaching 26032 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.95% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000