Wyjazd w góry, planszówki [#16]

Niewiele wczoraj było tej mojej aktywności. Około 10 rano zebrałem się z domu i pojechałem po znajomych, z którymi od ponad miesiąca byłem umówiony na weekend w górach. Po drodze wyjęliśmy z kosza wór owoców. Około 13 dotarliśmy do miejscowości Ostre ulokowanej pod Żywcem.

Trafiliśmy do bardzo fajnej, dobrze wyposażonej chaty, podgrzewana podłoga, kominek, sauna, super lokalizacja. Popołudnie spędziliśmy na planszówkach, odświeżyłem sobie Neuroshimę Hex i poznałem zasady niezwykle frustrującej gry Quarto. Kółko i krzyżyk na sterydach. Do niedzieli zostajemy tu w ósemkę plus pies.

To już połowa miesiąca codziennego postowania. Hive jest absolutnie super narzędziem do prowadzenia dziennika. Kiedy byłem przedszkolakiem, mój dziadek próbował mnie przekonać do prowadzenia codziennych notatek, po dwóch dniach zrezygnowałem bo zwyczajnie nie miałem o czym pisać. Pomidorówka na obiad, czy gra w Chińczyka wydawały się czymś absolutnie bez znaczenia. Teraz zaczynam doceniać wartość codziennego spisywania swoich doświadczeń i przemyśleń.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


11/11/2021
13834
Hiking, Walking0
0
0.000
5 comments
avatar

Ja się przekonałem do pisania czegoś w rodzaju dziennika po czterdziestce, także spokojnie, do tego trzeba dojrzeć. Tutaj też bloguję, żeby pewne rzeczy zachować. Bardziej intymne treści lądują w zeszycie.

0
0
0.000
avatar

kiedyś napisałam tekst o prowadzeniu pamiętniczka.
same zalety to ma 💜
(nie tekst, prowadzenie :) nawet takie nieregularne)

https://ecency.com/pl-artykuly/@rozku/wrzesien

PS:
ale pomidorówkę to Ty szanuj 🍷

0
0
0.000
avatar

Hmmm, nie myślałem o tym w ten sposób, raczej unikam zamieszkiwania przeszłości, jeszcze nie wracałem do starszych notek, może jeszcze za wcześnie. Fajnie natomiast jest mieć codziennie chwilę refleksji nad dniem poprzednim, ten aspekt integracji doświadczeń jest mi dużo bardziej bliski. No i takie zwyczajne docenie, mówię sobie, kurcze, Przemek, fajne masz to życie, mógłbyś endżojować trochę bardziej, a przejmować się mniej:) A unikanie rutyny? Chyba ciekawość jest moją receptą.

Dopiero w tym roku zwróciłem jakoś bardziej uwagę na cykle w ciągu roku. Przyroda zmienia się bardzo gwałtownie, co parę dni jest inaczej, szczególnie w czasie tranzycji, inne powietrze, szata roślinna, owady wokół.

0
0
0.000
avatar

„zamieszkiwanie przeszłości” taak! to cała ja 😅
aż dziw bierze, że czasem ogarniam teraźniejszość.
a przecież teraźniejszość to wszystko co mamy, wszystko czym dysponujemy 💜

ale też, gdyby nie przeszłość, to nie byłoby teraźniejszości.
a z kolei gdyby nie teraźniejszość, to nie będzie czego wspominać w przyszłości - tzn.w przeszłości, która nastanie później.
czekaj, chyba się pogubiłam.
😄

dobra, wiem: odpowiedzią jest uważność - ot co.

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 82.225 AFIT tokens for your effort in reaching 13834 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.07% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L1
+ 15 % AFIT
+ 1 % SPORTS
Sunglasses - L1
+ 15 % AFIT
+ 1 % SPORTS
Boosts increased your AFIT earnings by 18.9750 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000