Hive ATH, eksploracje, zabawy światłem [#30]

avatar

Sufit podwieszony. Nawet jeśli robota się przedłużyła, to jest satysfakcja, no i nauczyłem się czegoś nowego. Na dłuższą metę nie będziemy jednak brać takich brudnych, pylastych zleceń.

Skończyliśmy pracę około 13 i zostało mi całe długie popołudnie na dobicie do 25000 kroków. Spacerek do parku w Dolinie Trzech Stawów, potem szybki wypad do sklepu-stawonoga oddać torbę baterii. Szukałem pretekstów, żeby chodzić, ale wciąż brakowało mi około 12km, a już była godzina 21. Szybko zastanowiłem się, w którą stronę od domu jest najbardziej obcy mi teren i wybrałem północ. Po drodze udało mi się złapać kilka fajnych ujęć

Przed paroma dniami podzieliłem się na actifitowym Discordzie pomysłem na dodatkową funkcjonalność w aplikacji. Coś, co przyszło do mnie parę tygodni temu i dopiero niedawno pomyślałem sobie, że to nadaje się do stokenizowania. Chciałbym mieć aplikację w formie kompasu wskazującą gdzie mnie jeszcze nie było. Lubię eksplorować swoje otoczenie.

Dane mogłyby być zaciągane indywidualnie na telefon z konta Google, w końcu jeśli tylko mamy włączoną lokalizację i Internet, to każde logowanie telefonu trafia do bazy danych. Na tej podstawie można by określić gdzie jeszcze się nie logowaliśmy do sieci. Potem tylko to zgejmifikować, wprowadzić rankingi i zawody, wynagradzać aktywność tokenami. Pomysł spotkał się z dość ciepłym przyjęciem.

Teraz zacząłem się zastanawiać, dlaczego te nasze Actifitowe zabawy typu #Poprzeczka nie są domyślnie zintegrowane z aplikacją. Zaraz dostaną następny feedback.

Oczywiście, dość sporym highlightem dnia były kolejne rekordy ATH na $HIVE. To była tylko kwestia czasu. Wciąż uważam, że cena Hive jest poniżej wartości tej społeczności i technologii. Za parę dni zaczynam strategiczny power-down, celuję w szczyt bańki na luty-marzec, raczej nie sprzedam nic przed początkiem lutego i zaplanowanym na wtedy snapshotem SPK network i nowej gry na Hive.

A z Twitterowych ciekawostek to mam tu taką wiadomość wrzuconą w kwietniu.

Cóż, niedługo będę chodzącą reklamą Hive. Bardzo mnie to bawi. Byłem już nawet w jednym salonie fryzjerskim, ale projekt przerósł możliwości fryzjerki. Realizacja chyba więc dopiero po weekendzie.

Wieczorem jeszcze szybki freegański wypad, są zapasy na weekend. Do łóżka padłem wyczerpany.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


25/11/2021
27766
Daily Activity, Home Improvement, Walking0
0
0.000
2 comments
avatar

Też dzisiaj kończyłem dzień z myślą, że będę jeszcze pracował do czasu aż osiągnę 26000 kroków. Grunt to motywacja.

Ekipa Actifit chyba nie ma mocy przerobowych na tego typu gry (poprzeczka, poliac), a szkoda. Aż się prosi w sumie. Automatyczne liczenie, rankingi, wyzwania to byłoby to. Może kiedyś.

Co do zdobywania obszarów to podobają mi się inicjatywy w stylu wandrer.earth gdzie są rankingi kto ma najbardziej poznane (przejechane rowerem) daną dzielnicę/miasto. Ale to w oparciu o stravę.

image.png

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 70.75 AFIT tokens for your effort in reaching 27766 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.00% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000