Joga, rozdzielnia i spacerowe impresje [#75]

avatar

Wczoraj skończyliśmy montować rozdzielnię w dość dużym domu jednorodzinnym. Mimo, że na zewnątrz było dobrze ponad 10 stopni to w środku i tak udało nam się zmarznąć, tynki wciąż schną, było więc o parę stopni chłodniej niż na zewnątrz.

Został jeszcze montaż sterowników do oświetlenia ledowego, to te kable wiszące z dołu. Pewnie ogarniemy to w ciągu najbliższego tygodnia.

Wykorzystując świetną pogodę wciąż sporo ostatnio spaceruję. Wczoraj też uzgodniłem dokładny zakres prac przy rowerze, mam się ponoć uzbroić w cierpliwość. W porządku, uzbrajam się. Przy takiej pogodzie mogę też chodzić. Podzielę się kilkoma impresjami z tych pieszych wycieczek.

Dalej uważnie śledzę też konflikt na Ukrainie i poza tym, że umowy międzynarodowe mogłyby być zapisane jako smart kontrakty na blockchainie, to wciąż nie mam nic ciekawego do powiedzenia.

Wieczorem natomiast udałem się na jogę gdzie dostałem srogi wycisk na macie. Szkoła jogi, do której uczęszczam jest szóstą, którą mam okazję sprawdzić. Jest wiele rodzajów jogi, nie orientuję się w tym temacie za bardzo. Natomiast sam zauważyłem, że zajęcia mogą być prowadzone na bardzo wiele sposobów. Część szkół wchodzi w nurt wschodniej duchowości, podczas zajęć śpiewane są mantry, a przestrzeń wypełniona jest dewocjonaliami. Po drugiej stronie spektrum jest joga na sportowo, takie zajęcia były odarte ze wszelkiej duchowości i w dużym stopniu były rozciąganiem ciała po treningu czerpiącym z technik jogi. Nic w tym złego.
Nauczyciele jogi, niezależnie od stopnia uduchowienia, mogą w mniejszym lub większym stopniu próbować przekazywać jakąś mądrość płynącą z praktyki jogi. Różna jest też atmosfera w grupach i podejście indywidualne, lub jego brak.

Obecnie udało mi się znaleźć takie zajęcia, które odpowiadają moim potrzebom. Bardzo mnie to cieszy, bo już miesiąc praktyki po dwuletniej przerwie przypomniał mi ile dobrego joga wnosi w moje życie. Także jeśli ktoś się kiedyś zraził, a potrzebuje popracować z ciałem to zawsze spróbować odkryć zajęcia prowadzone w innym nurcie.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


15/03/2022
15406
Daily Activity, Walking, Yoga0
0
0.000
6 comments
avatar

At least I have an idea what "kurwa" means :))))

0
0
0.000
avatar

Congratulations @deepresearch! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You distributed more than 21000 upvotes.
Your next target is to reach 22000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from February day 15
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000
avatar

You are from Poland, right? Well, it's a kinda weird question, but have you watched "Sexify" a Polish Netflix series. It was fun to watch and see what it is like in Poland. Haha! 🤩👍
🥦 !love 🥦

0
0
0.000
avatar

Yes, I live in Poland for the most time of my life and I watched this one few months ago, I really liked it!

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 68.1575 AFIT tokens for your effort in reaching 15406 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.98% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000