Ragnarok claimdrop [#88]

avatar
(Edited)

Tak jak pisałem wcześniej, wczoraj był dzień odpoczynku, jedyne wyjście to spacer do centrum na obiad. Nogi są w świetnym stanie. Resztę dnia spędziłem na słuchaniu podkastu (Gorąco polecam Fall of civilisations podcast na YT) i audiobooka. Zacząłem Diunę.

Jeśli 6 stycznia mieliście jakiekolwiek środki w HIVE i HP to ich wartość została zarejestrowana przez snapshot SPK Network, oprócz tokenów LARYNX można zebrać też tokeny DUAT. Claimdrop jest aktywny jeszcze przez mniej więcej 8tygodni, ale dlaczegóż nie zająć by się tym od razu?

https://ragnaroknft.info/

Pod powyższym linkiem po zalogowaniu się przez Hive Keychain można zebrać swoje tokeny jednym kliknięciem.

Budowa gry NFT Ragnarok potrwa jeszcze ponad rok, w nieokreślonej dokładnie przyszłości tokeny DUAT będą wymienne na inne tokeny w stosunku 100:1, a te kolejne tokeny będą wymienialne na tokeny NFT będące kartami do gry w Ragnarok. Co ciekawe będzie ograniczona ilość kart w grze i przy wymianie będzie można wylosować również rzadsze karty o większej wartości. Po zmintowaniu kart na początku nie będzie możliwości stworzenia kolejnych. Gra NFT z deflacyjnym modelem? Coś nowego.

Projekt rozwijany jest przez team z @theycallmedan na czele, także można się spodziewać, że temat nie zostanie porzucony z dnia na dzień.

Tokeny można też sprzedać za HIVE i sprawnie zwiększyć wartość swojego konta o około 1%

Link do giełdy z tokenami duat:

https://vue.dlux.io/dex

Po zaliczeniu claimdropa wystarczy wejść na tę stronę, zalogować się przez Hive Keychain i wybrać token DUAT z menu zaraz pod logiem w lewym górnym rogu. Gdyby tokeny nie pojawiły się od razu spróbować znowu za 10min.

Jak za darmo to tylko brać. To nie jest porada inwestycyjna, ale ja zamierzam swoje tokeny trzymać, a jeśli cena spadnie jeszcze bardziej w najbliższych tygodniach, to nawet trochę dokupię.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


01/05/2022
10679
Daily Activity0
0
0.000
7 comments
avatar

Dzięki za przypomnienie. Zupełnie zapomniałem o tym airdropie. A tokeny z 3speaka udało Ci się odebrać?

0
0
0.000
avatar

Tokeny LARYNX odbieram regularnie partiami co miesiąc.

Www.Spk.dlux.io chyba tutaj to zbieram, mam na laptopie zapisany link.

0
0
0.000
avatar

Czyli LARYNX to ten 3speakowy token, tak?

0
0
0.000
avatar

Tak, jeden z trzech, ten możliwy do zgarnięcia w claimdropie.

Stake'owanie Larynxa pozwala zarabiać na 3speakowym nodzie.

0
0
0.000
avatar

Ok. Dobrze wiedzieć, że jest na Dluxie. Gdzieś przeczytałem (lub źle zrozumiałem), że można go claimować tylko w ich aplikacji deskopowej, która kompletnie mi nie leży :/

0
0
0.000
avatar

Larynx tokens are only useful for spk node runners, otherwise they have no use right now, maybe something might change in the future.
For standard users the 3speak tokens will be BROCA(gas token to limit spam) and the SPEAK token, more info down here if you're interested:

https://peakd.com/hive/@spknetwork/spk-network-light-paper

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 59.6025 AFIT tokens for your effort in reaching 10679 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.92% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000