Chwilę mnie tu nie było [#104]

Po kolejnej przerwie przymierzam się na nowo do regularnego wrzucania tutaj treści. Ktokolwiek tutaj zagląda pewnie się już przyzwyczaił do losowych przerw, także nie będę się jakoś specjalnie tłumaczył.

Regualarne pisanie może być o tyle utrudnione, że towarzyszy mi ostatnio poczucie, że nie mam absolutnie nic mądrego do powiedzenia. Nie, to nie o to chodzi. Trochę mnie znużyło rozkminianie i intelektualne wygibasy, może to naturalna konsekwencja przekierowania swojej energii na działanie.

A większość swojej energii przeznaczam ostatnio na pracę i rozwój firmy. Jest to wymagająca przygoda i ciągle mam okazje w praktyce uczyć się czegoś nowego. Zatrudniamy już czwórkę osób i ekipa powoli zaczyna się nam zgrywać. Pojawiają się wyzwania, na które często trzeba bardzo dynamicznie reagować. Od połowy sierpnia pracujemy nad nowym zleceniem, układamy okablowanie do nowych pieców w Mysłowickiej ciepłowni. Niedługo kończymy, akurat na rozpoczęcie sezonu grzewczego. Pewnie będę zarzucał Was zdjęciami, bo uważam, że jest to dość interesujące. Równolegle zaczęliśmy ostatnio drugie zlecenie, wymianę oświetlenia w Kauflandzie.

Po współpracy przy hali w Jasionce pozostał pewien niesmak, gdyż pomimo zapewnień i zapisów w kontrakcie żadna z czterech faktur nie została opłacona na czas przez zleceniodawcę.

Każda wolna chwila jest na wagę złota (tak jakby dało się zważyć chwile). Wypady na grzyby, śledzenie przebiegu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, uporczywe próby powrotu na jogę, sporadyczne wychodzenie do ludzi i freegańskie wypady. Tak mi czas mija.

Jesień to też kolejny dobry moment na miejską partyzantkę ogrodniczą. Żadna z dyń nie przetrwała, może coś wyrośnie z kasztanów, które zasypuję gdzie popadnie.

Hive? Mimo, że nie udzielam się zbyt wiele to codziennie ręcznie głosuję, trochę czytam i słucham sobie o postępach w rozwoju ekosystemu. Za 3dni w końcu doczekamy się HF 26, a wraz z nim m.in. delegacji RC! Ekscytacja!

Coraz wyraźniej w krypto świecie widać też skutki nadmiernej centralizacji blockchainów i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że moje środki są ulokowane w dobrym miejscu. Celcius, ETH, BSC, Solana, wszędzie Web 2.5. Dlaczego relatywnie niewielki projekt z poza TOP100 miałby odnieść sukces? Albo to rozumiesz, albo tego nie rozumiesz. Cóż, pierwsze samochody miały silnik parowy.

Znowu jestem bez laptopa, ten znaleziony na śmietniku wyzionął ducha i w takie dni jak wczoraj kosztuje mnie to więcej niż nowiutki komputer. Wczorajszy wyskok ceny $HIVE obserwowałem na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym, brakło mi już jednak siły na trasę do biura po spacerze w parku, a mam taką zasadę, żeby nie wrzucać klucza aktywnego w urządzenia mobilne. Przynajmniej w końcu się wyspałem.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


07/10/2022
9093
Daily Activity, Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 59.43 AFIT tokens for your effort in reaching 9093 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.94% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000