My Actifit Report Card: March 24 2022

avatar

Wczoraj na nic nie miałem czasu, dzień zabiegany. Od rano odprowadziłem syna pod szkołę bo jechał na wycieczkę, potem córkę do przedszkola i zaprowadzenie samochodu do mechanika. Tam zeszło mi prawie 5 godzin. Zostałem uszczuplony o 2,5 klocka i wróciłem do domu. Tam obiadek i po córkę do przedszkola. Wróciliśmy do domu, 30 minut przerwy i pod szkołę po syna.
Czekałem prawie 1,5 godziny, jak wróciłem do domu już mi nic się nie chciało. Padłem że zmęczenia jak zabity. Nie miałem nawet ochoty na oglądanie filmu.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


24/03/2022
15815
Daily Activity0
0
0.000
3 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 51.6025 AFIT tokens for your effort in reaching 15815 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.93% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000