My Actifit Report Card: October 2 2022 - Dzisiaj wiatr w parku chciał urwać głowę - nie takiej jesieni oczekiwałem

Niemniej trzeba się poruszać po i przed sytym niedzielnym obiadem, dlatego odpowiednia ilość kilometrów przemaszerowałem, a to jeszcze nie koniec, bo wieczorny spacer również zaliczę.

Czekam z niecierpliwością na babie lato.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


02/10/2022
5311
Walking0
0
0.000
6 comments
avatar

Hej, szukamy chętnych do kolejnej edycji turnieju POLIAC, czyli Polish Actifit League. Jak to wygląda zobaczysz na moim profilu, chodzi o to, że przez miesiąc codziennie rywalizujesz z innym uczestnikiem, kto zrobi więcej kroków. Konkurencja jest z całego świata i na różnym poziomie. Chodzi o dobrą zabawę. Następna edycja rusza w listopadzie.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Wrzesień i październik to jeszcze okres, gdzie się chce i warunki sprzyjają, natomiast listopad to już trudno będzie o konsekwencję dzień po dniu. Poza tym mam wielkie wątpliwości co do autonteczności zapisów niektórych uczestników. Jak widzę kogoś kto zrobił 50 tysięcy kroków, czyli grubo ponad 50 km dziennie - to niestety w to nie wierzę. Taki zapis musiałby być poza krokami liczonymi autentycznie wspomagany lokalizacją GPS i zapisem jakiejś mapy - w innym wypadku to niestety nierzetelne. Tu masz na przykład pacjenta co robi 77 tysięcy kroków - pytam jak - wiertarką udarową? :D https://ecency.com/hive-193552/@mervinthepogi/actifit-mervinthepogi-20221003t104923428z

0
0
0.000
avatar

Takie wyniki też budzą moje wątpliwości. Jeżeli śledziłeś do końca ostatni sezon to wiesz, że miał tam miejsce skandal związany z oszustwem jednego z uczestników. Zostało ono wykryte przez adminów Actifit. Poprosiłem o sprawdzenie przy okazji wspomnianego przez Ciebie delikwenta. Okazało się, że oni również mieli wątpliwości, ale nie potrafili dowieść oszustwa. Będziemy jednak gościa obserwować przez cały październik, szczerze to zgadzam się z Tobą, że takie wyniki można osiągnąć 2-3 razy w miesiącu ale nie codziennie.
Ale oprócz niego są inni normalni z którymi łatwo rywalizować, więc może spróbujesz?

0
0
0.000
avatar

Tak, w ciągu 7 dni zrobił ponad 400 tysięcy kroków - chyba w ogóle nie spał, tylko cały czas chodził przez 7 dni :D Ja na razie się nie deklaruję do współzawodnictwa, zostało jeszcze sporo czasu do listopada.

0
0
0.000
avatar

Congratulations @marianomariano! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You have been a buzzy bee and published a post every day of the week.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the October 1st Hive Power Up Day
Hive Power Up Month Challenge 2022-09 - Winners List
Be ready for the 10th edition of the Hive Power Up Month!
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

As your total AFIT balance across chains is below 5,000 tokens, you are still not eligible for AFIT rewards. You can buy some AFIT tokens on hive-engine, pancakeswap, digifinex or dex-trade.
You received rewards as 0.85% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000