"Золотий м'яч-2021". Знов Мессі ⚽️

avatar

Вчора я дивився нагородження "Золотий м'яч-2021".⚽️

Передивився майже всі нагородження, які вручали спортсменам. Серед нагород були:
найкращий голкіпер, найкращий форвард, найкращий клуб і найкращий молодий гравець року. Молодий гравець, як всі очікували, отримав Педрі (Барселона, 19 років). Найкращий голкіпер, як всі і очікували, неочікувано отримав Донарума (Італія, найкращий гравець Євро-2020). Найкращий форвард (моя улюблена нагорода) - Левандовскі (Польща, гравець з Баварії, він на другому місці з тих, хто міг отримати Золотий м'яч). Найкращий клуб - Челсі. Челсі було очікувано для всіх по одній причині: виграли Лігу Чемпіонів - 2020-2021.

Desktop6.jpg

Джерело , Джерело

Ну і Золотий м'яч отримала жінка - найкраща футболістка світу - Алексія Путельяс (Барселона). І основна інтрига, яка була не інтрига - Золотий м'яч отримує Ліонель Пепсі 😄 Я хотів би, щоб отримав Золотий м'яч або Левандовскі, або Холанд (норвезький молодий футболіст, в якого дуже хороша техніка, він дуже швидкий і результативний, він так рано засвітився, що мені він дуже сподобався, він грає в Боруссії Дортмунд, мене тягнуло до футболістів з косичками, і він через деякий час зробив зачіску, як в мене).

Але жінкам не видавали ніяких більше нагород, крім оцього Золотого м'яча.0
0
0.000
1 comments
avatar

Congratulations @ostap.tkachuk! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You have been a buzzy bee and published a post every day of the month.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from Day 29
Hive Power Up Day - December 1st 2021 - Become an Orca!
0
0
0.000