Pokonaj Polskę, do start gotowi?

image.png

Czy kogoś pominąłem? Komisja kontroli gier i zakładów dyg w stronę kamery dopuszcza jeszcze posty inauguracyjne do końca dnia dzisiejszego, więc kto ma ochotę zwiedzić uliczki swojej małej ojczyzny ma jeszcze szanse to zrobić i wziąć udział w naszej rywalizacji.

Nagrody:

  1. miejsce 15 HBD
  2. miejsce 10 HBD
  3. miejsce 5 HBD

Nagroda specjalna jury 10 HBD (jeszcze nie wiem jak przyznawana).

Przypominam tylko, że posty powinny pojawiać się w community https://hive.blog/trending/hive-134382

Z racji tego, że Hive nieco stracił na swojej wartości, do uzbierania koniecznej kwoty na nagrody spróbuję donosić częściej o Waszych postępach. Nie jest źle, bo już wolnych HBD jest 18%, czyli konkurs może okazać się samofinansujący bez konieczności szarpnięcia mnie po kieszeni.

O samym konkursie możecie przeczytać tutaj

enter image description here0
0
0.000
5 comments
avatar

Czyli co? Nagrywam swoje miasto, wstawiam post na Hive i 3 najlepsze filmy wygrywają?

0
0
0.000
avatar

nie nagrywasz w sensie tworzysz film. Nagrywasz/Rejestrujesz swoje trasy np. za pomocą apki Strava i narzędzia https://wandrer.earth, tworzysz dwa pasty w community Polish.Hive i walczysz o jak największy procent "zdobycia" swojego powiatu/powiatów

0
0
0.000
avatar

W moim przypadku startowe 0,31% dotyczy samego miasta Krakowa. Na wanderer pokazuje mi województwo małopolskie, a potem już Kraków, nie wiem czy jest możliwość sprawdzenia postępów w powiecie krakowskim (chyba że taka opcja pokaże się dopiero gdy zrobię kroki poza miastem, muszę sprawdzić jak to działa). Na razie i tak siedzę w mieście :)
PS: Wiem, że w konkursie pod uwagę bierzemy postępy w %, ale czy w tabeli (pozakonkursowo) możemy uwzględniać też przechodzone/przejechane kilometry? Cieszą mnie takie mierzalne efekty :)

0
0
0.000
avatar

Czyli pewnie zlicza i Kraków i powiat 'Krakoski'. W konkursie bierzemy nie przyrost, a kto zdobędzie najwięcej swojego powiatu. A co do km to myślę, że na razie każdy takie dane udostępnił, więc jak będę mieć chwilę to uzupełnię tabele

0
0
0.000