Życiówka (personal best) 10 km - 59.08 : October 20 2021

avatar


Ależ to był szalony dzień.

Pogoda była wyśmienita, choć wiał dość mocny wiatr.

Wczesnym popołudniem miałem okazję troszkę pospacerować.Idąc ścieżką pieszo-rowerową miałem okazję, by nacieszyć oczy pięknymi kolorami jesieni.Co prawda post miał być o bieganiu, ale chcę się z Wami podzielić kilkoma jesiennymi fotkami, gdyż sądzę, że ten właśnie spacer mocno wpłynął na późniejszy wynik biegowy.Przyjemna temperatura, słoneczko, feria jesiennych barw, i ciepły wiatr niosący zapach suchych liści - ten spacer był kwintesencją "polskiej złotej jesieni".

Akumulatory naładowane na maksa 😃Po powrocie do domu dostałem info, że coś dzieje się z Robo.Vault.Ciśnienie z miejsca mi się podniosło 😆

Szybka akcja - zgodnie z instrukcją wycofałem swoje środki (niby kilka groszy, ale strata każdego $ boli 😉)

Na szczęście okazało się, że zawieszenie działalności było prewencyjną akcją teamu Robo.Vault.

Jeden z dev'ów wykrył możliwy błąd w kodzie, i team postanowił chwilowo zawiesić farming, do czasu przeanalizowania i naprawy ewentualnego błędu.

Jednym słowem - będzie dobrze 😎Po takiej dawce adrenaliny, poprzedzonej (ładującym akumulatory) spacerem, postanowiłem trochę potruchtać, by "oczyścić głowę".

Od startu czułem, że jest moc.

Czułem, że biegnę szybszym tempem niż zwykle, a kroki wydawały mi się nieco dłuższe niż zazwyczaj.

Bieg był dużo bardziej dynamiczny.


Co do tętna, to wiedziałem, że na magiczne średnie tętno w okolicach 145 ud/min nie ma szans.Biegłem "ile fabryka dała", mając jednak na uwadze, że chcę przebiec 10 km.Trasa była mi dobrze znana, jednak końcowa cześć ścieżki była nieoświetlona, przez co musiałem nieco zwolnić.

Postanowiłem więc wrócić, biegnąc po chodniku, wzdłuż drogi, aż do miejsca gdzie mogłem wbiec znów na oświetloną cześć ścieżki.Przewyższenie dało mi w kość, gdy wracałem.

Byłem już nieco zmęczony, i czułem w nogach, że "biegnę pod górę".

Zależało mi jednak, by utrzymać dynamikę biegu, więc "cisnąłem co sił", przełamując sygnały otrzymywane od coraz słabszego organizmu.Efektem tej walki z samym sobą jest mój nowy rekord na 5, i przede wszystkim na 10 km.Resztę trasy pokonałem spacerem.

Masa endorfin, i ogromna radość towarzyszyły mi do samego domu.Najważniejszy wniosek po tym biegu jest jeden - są jeszcze rezerwy, i w tym roku powinienem złamać granicę 59 minut.

A co będzie... Czas pokaże 😎


p. s.

Kolacja potreningowa w sam raz na tak mocny bieg.

Węglowodany (frytki z piekarnika) , plus zdrowe tłuszcze i białko (wędzony pstrąg), i czegóż chcieć więcej... 😉Oczywiście nagroda w postaci piwa też była. A jak by inaczej 😆😃


Najbliższa niedziela zweryfikuje moje treningi.

Relacja oczywiście ukaże się w poście Actifit, bez względu na wynik 😀This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


20/10/2021
31197
Chasing Pokemons, Daily Activity, Jogging, Photowalking, Running0
0
0.000
6 comments
avatar

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

0
0
0.000
avatar

gratulacje. Ja w czasie twojej 10-tki z trudem pokonuję 7km

a przy okazji duży krok w stronę awansu do drugiej rundy Pucharu Pocieszenia:

P5: @ptaku vs @krakonos 31:8 (31197-8184)

0
0
0.000
avatar

Dzięki 😃 Dobrze się wstrzeliłem z treningiem. Następny "pojedynek" w Sobotę?

0
0
0.000
avatar

rewanż w niedzielę

Consolation Cup ma mecze w czwartki i niedziele, żeby nie kolidować z rundą pucharową Champions League (środy i soboty)q

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 75.9425 AFIT tokens for your effort in reaching 31197 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 25.27% upvote via @actifit account. 25.00% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 200 AFIT tokens !


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000