Przekroczyć pułap no i poprzeczkę - czyli dzień wolny od oprowadzania

avatar
(Edited)

Na początek krótka fotorelacja:


Na Śląskiej szykuje się termoizolacja lub po prostu malowanie. Znika stary malowany numer bloku.


Restauracja Ludovisko z widokiem na lodowisko w Hali Olivia. Kiedyś grali tu hokeiści i w sumie dalej grają, ale przez zarządzanie tą halą robi się z tego jakiś skansen dawnego sportu.


Widok z Rzeczpospolitej na Kołobrzeską. To, że są krótsze dni ma swoje zalety - fantastyczne widoki świetlne. Będą jeszcze lepsze - pamiętam to z zeszłorocznego jeżdżenia.

Mam klika dni wolnego od oprowadzania i korzystam z możliwości swobodnej jazdy rowerem. Od dwóch lat robię to jako kurier i nie powiem. Podoba mi się to. Jeździ się na luzie. Głowa odpoczywa "na maksa". Jedyne czego się obawiam to to, że za miesiąc prawdopodobnie będę tak jeździł dzień w dzień.

Początek był bardzo fajny. Kurs z okolic domu w okolice domu. Zamówiła kobieta. Ciekawe jest to, że mamy podane imię i pierwszą literę nazwiska, także nieraz nam się wydaje, że jedziemy do kogoś znajomego. Pierwszy kurs korzystny bo dostałem podziękowanie. Drugi kurs też niezły w porównaniu do propozycji jakie dostawałem. Lepiej mi jechać na Przymorze niż do Wrzeszcza. Drugi klient się ze mnie śmiał lub żartował. Nie wiem bo miałem opaskę na uszach i byłem w ruchu :)

Trzeci kurs po chwili odpoczynku - świetny. Krótki i do rodzinki, którą kojarzę. Uśmiechnięci.

No i skończyło się dobre. Trzeba było brać co było. Kolejne kursy to wahadła Przymorze - Zaspa - Oliwa - Zaspa i znowu Przymorze. Trzy dość długie kursy.

Po tych sześciu zleceniach nastała cisza. Liczyłem, że coś wpadnie. Czekałem w słońcu, ale z braku laku wróciłem do domu. Niedosyt bo brakowało mi 4 tysięcy kroków do przeskoczenia poprzeczki 20000 kroków (bo dzisiaj dwudziesty).

Dlatego po odpoczynku włączyłem się ponownie.W końcu się doczekałem dwóch kursów na Przymorze. Dzięki temu przeskoczyłem poprzeczkę 20000 kroków no i (to chyba ważniejsze) poprzeczkę 100 zł. O czym świadczy tabela niżej.

Screenshot - 2021-09-20T221115.455.png
Te wizyty na Zaspie były niekorzystne. No, ale brałem co było.

Screenshot - 2021-09-20T221020.479.png
Stówka przekroczona. Dobre i to.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


22028
Cycling, Daily Activity0
0
0.000
4 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 66.25 AFIT tokens for your effort in reaching 22028 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.99% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000
avatar

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

0
0
0.000