Sanatorium kurierskie

avatar
(Edited)

W moim wewnętrznym kalendarzu dzisiaj sobota. Także odpoczywałem aktywnie jeżdżąc na rowerze jako kurier. Takie sanatorium kurierskie ze zwrotem kosztów bo zarobiłem na rękę 71 zł (brutto 100 zł). Było kilka ciekawostek.

Raz: mijałem się kilka razy z naszym kurierem na hulajnodze z wypożyczalni. Bacząc na ich cenę wydawało mi się to absurdalne, ale jednak nie. Porozmawiałem z nim i teraz wiem. Tier ma ofertę 39 złotych na 24 godziny korzystania. Co pół godziny trzeba klikać pauzę i włączać się na nowo. Dobra opcja jak ktoś ma rower w serwisie. Z drugiej strony trzeba dużo jeździć by to się zwróciło.

Dwa: pierwsze sześć zleceń poszło na prawdę sprawnie. Do tego była podwyższona aż 5 złotych stawka także wychodziło wówczas 31 zł/h. Takie zarobki to ja rozumiem! No i się zepsuło. Ponad godzinę czekałem na kolejne zlecenie by mieć te 100 zł brutto.

Poniżej mini-fotorelacja:


Willa Jodłowa - Tannenheim z ulicy Grunwaldzkiej 529. Tak blisko jeszcze nie podchodziłem, ale było warto. Dom z przełomu poprzednich wieków. Widoczna rotunda (dawny ogród zimowy) powstała 20 lat później. Niesamowity detal ma ten dom. Można tu znaleźć ślady rzadkiej w Gdańsku secesji. Szkło tej kopuły jest dwuwarstwowe (szkło zbrojone + niebieskie) Tu więcej


Rotunda z dawnym ogrodem zimowym

Sąsiedni domek ogrodnika. Ogród secesyjny, niegeometryczny


Jadąc tu (Norwida 1) myślałem, że jadę na plac budowy. Okazało się, że biurowiec już działa. Stoję właśnie pod daszkiem przed wejściem. Daszek od dołu wyłożono lustrami.


Pilotów 23 - okazało się, że to fajna miejscówka z widokiem na działki między Zaspą a Przymorzem. Z tego wysokiego biurowca zimą te działki wyglądały jak slumsy. Jeżdżę wielokrotnie ścieżką przez nie i lubię zieleń tych działek. Taka oaza w mieście z tajnym przejściem o którym nie wszyscy wiedzą.


Pies - typ potulny misio

Screenshot - 2021-09-28T194134.600.png

Screenshot - 2021-09-28T182427.133.png

No dobra, mam jeszcze trzecie spostrzeżenie. Jak czekałem ponad godzinę na zlecenie to było tak nudno, że z przyjemnością wdałem się w rozmowę z menelami.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17152
Cycling, Daily Activity0
0
0.000
5 comments
avatar

Dobrze, że zrobiłeś opis do tego selfie, bo zachodziłem w głowę o sposób jak te zdjęcie zrobiłeś 🤣

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 71.25 AFIT tokens for your effort in reaching 17152 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.99% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000