Gęsto i często (My Actifit Report Card: October 11 2021)

avatar
(Edited)

"Kurierowałem".

Garść zdjęć. Widoki były tylko z falowca, ale akurat szyba była brudna.


Miejsce odbioru paczek z jedzeniem to najczęściej restauracja, ale bywa też że zaplecze. Tu mamy właśnie zaplecze. W sumie to jest wygodne bo nie trzeba się przeciskać między klientami no i maseczki nie trzeba mieć na sobie.


Codzienność. Auta na chodnikach. Na czerwona linia to zamalowana biała linia bo tu były wyznaczone miejsca parkingowe. Przeniesiono je na jezdnię, ale tu akurat już się skończyły. Milion słupków uratuje nasze miasto.


Ułamek widoku z Olsztyńskiej 1A.


Wspomniany widok z Falowca na Rzeczpospolitej. Tu w stronę Oliwy.

...a tu w stronę morza - choć na zdjęciu chyba nie widać.

Garść spostrzeżeń czyli rower/zlecenie/czas/stawki.

Było bardzo obiecująco. Gdybym miał większy zapał i chęć zarobku to osiągnął bym dzisiaj rekord lub chociaż te 200 zł brutto. Tylko, że musiałbym jeszcze pojeździć minimum 2 godziny dłużej.

Początek był bardzo udany. Dwa kursy poranne, blisko domu za 14 zł. W dwie godziny to niby nie dużo, ale rano mało kto zamawia także dobre i to. W południe zlecenia wpadały jedno po drugim i wszystkie były krótkie, to znaczy takie, które się zrobi od początku do końca w około >20 minut.

Dopiero siódme zlecenie było dość długie na Strzyżę. Na dobre jednak wyszło to, że nie jechałem tam na darmo bo złapałem tam kolejny kurs a po nim kolejny powrotny.

Na koniec miałem pierwsze od kilku miesięcy zlecenie podwójne tzn. dwie torby do dwojga klientów. Tak wylądowałem w domu i tu miałem przerwę. Do przerwy obiadowej zarobiłem 110 zł.

Po południu wyjechałem na niecałe 2 godziny. Zrealizowałem 4 zlecenia i to jest niezły wynik. Nie tak dobry jak wcześniej, ale ok. W sumie 162 zł za niecałe 6h jazdy. Jak na tę branżę nieźle.
Oby tak dalej.

Screenshot - 2021-10-11T205407.190.png

Screenshot - 2021-10-11T205823.733.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


22700
Cycling, Daily Activity0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 67.25 AFIT tokens for your effort in reaching 22700 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.99% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000