Gdańsk z kapsuły (rozwożenie)

avatar
(Edited)

Nie przepadam za pracą kierowcy lub rozwoziciela różnych paczek. Może jednak czas to polubić?

Rozwozić można u nas rowerem, e-rowerem, skuterem, autem. Inne pojazdy są też możliwe. Od lat jeżdżę rowerem także ten środek lokomocji preferuję.

Bronię się przed jeżdżeniem autem, ale zobaczymy jak będzie. Teraz trzeba. Tęsknię jednak za jeżdżeniem w zimnie na rowerze, przy dużym ruchu i z fajnym, zdrowym zmęczeniu.

Niestety moje wyniki jeśli chodzi o środek transportu są bezlitosne. Stawka godzinowa autem 35 zł/h, rowerem 8 zł/h. Tak dzisiaj wyszło i przy takim ruchu rowerowym na prawdę ciężko przedłużać taką formę pracy.

Poznawanie miasta oceniam na dostateczne. Zrobiłem pętlę po mieście, ale takie zwiedzanie to nie to samo co rowerem. Brakuje zdobywania terenu. Jakby mnie jakaś kapsuła wzięła i wyrzuciła w takich miejscach jak:


Kanał Raduni na Starym Mieście.


Plac O'Rourke we Wrzeszczu


Bastion mieszkalny z wałem i murem obronnym na tzw. Morenie

Rano, w domu dałem szansę rowerowi. 20 minut od otwarcia usługi czekałem na zlecenia. Po tym czasie poprosiłem o zmianę pojazdu i od razu wpadło dalekie zlecenie samochodowe. Czekał mnie wyjazd na Morenę. Tam od razu wpadło dość wygodne zlecenie na Żuławy, aż na Olszynkę - najbardziej wiejską dzielnicę Gdańska. Kolejne 4 zlecenia zrobiłem w Gdańsku i dwa z nich by na prawdę krótkie. Rowerem byłoby wygodniej. Ostatnie dwa zlecenia pasowały mi bo stopniowo wracałem przez Wrzeszcz i Przymorze do domu w Oliwie.

Zarobek był całkiem niezły i cieszyłem się z zarobionego minimum jakie sobie założyłem (ok 135 zł).

Po domowym odpoczynku chciałem się trochę rozruszać na rowerze. Pół godziny czekałem na zlecenie w domu. Nic z tego. Bez zlecenia wyjechałem na "polowanie" i po 30 minutach wpadło jakieś zadanie do wykonania. Potem jeszcze godzinę "polowałem", ale bezskutecznie.

Zarobek oceniam dziś na dobry minus (161 zł w ponad 5 godzin pracy w terenie). Koszty parkowania wyszły też spore (ok 3 zł) plus paliwo i konieczność wymiany czujnika ABS, który złośliwie się zaświecił. Akurat gdy chciałem sprzedać samochód to szykuje się serwis...

Samopoczucie dostateczne bo ten dyskryminowany rower mnie wkurza i każe myśleć nad dużymi zmianami. Start pracy oceniam na mierny+ przez rower.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16/01/2023
16019
Cycling, Daily Activity, Walking

scrnli_16-01-2023_22-21-31.png
Rower to była dziś przejażdżka, ale bardzo nieowocna. Mogłem sobie dzisiaj na to pozwolić, no ale to irytuje

scrnli_16-01-2023_15-57-33.png
Autem wyszło dzisiaj niemal pełna pętla po mieście0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 66.455 AFIT tokens for your effort in reaching 16019 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.96% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit shared its growth plans for 2023 with focus on hive services and integrations. Please vote now for our DHF proposal in support:
Vote on peakd
Vote on ecency
Vote on Hive wallet
Vote via hivesigner

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000