Bug v Actifitu. Hive těží Bitcoin?!

avatar
(Edited)

Tak se mi včera podařilo omylem postntout podruhé tu stejnou aktivitu u Actifitu. Možná je chyba v mé appce, sám jsem byl překvapen, co proč a jak se to vlastně mohlo postnout znova.

Ten článek jsem tedy teď přepsal, tak uvidíme, snad půjde dát dneska klasický post "za včerejšek". Já se totiž pokoušel dát včera normálně post za včerejšek, ale trochu jsem byl překvapený, že mi to dalo možnost postnout text z předvčerejška i s fotkou, ten samý text.

Tak ať aspoň o něčem napíšu, narazil jsem ještě na jeden bug, jestli se to tak dá říct. Nebo spíš omyl, mistake, menší chybu. Jeden z YouTuberů, který ve svém videu mluvil o tom že těžaři Bitcoinu prodávají každý BTC co vytěží a ta cena je celkem na hraně profitability zmiňoval i společnosti které těží Bitcoiny.

A k mému údivu se objevilo mezi těžaři logo Hive. On totiž miner s názvem Hive existuje, jen ale má trochu jiné logo, což se prostě stane, když si googlíte logo do titulky videa...ale musel jsem na to takto přijít, chvíli jsem byl dost překvapen.

obrazek.png

A co vy, sledujete nějaké YouTubery? Viděli jste někdy video od InvestAnswers?0
0
0.000
3 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 54.0425 AFIT tokens for your effort in reaching 21362 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.91% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000
avatar

Syn sleduje youtubery... Já ne.

0
0
0.000
avatar

předpokládám že máš raději psaný text, já zvládnu obojí, ale jak na jaký obsah

0
0
0.000