My Actifit Report Card: November 22 2022

avatar

Tak se mi po delší době opět podařilo zvítězit v tipovaci soutěži od @phortun, bylo to ale velmi těsně, s přesností na tisíciny s několika dalšími tipéry jako @onlavu

Že bych si zkusil teď někde zatipovat na MS ve fotbale? Pokud se mě štěstěna udrží, tak by to asi stalo za to. Zkusím třeba prediction market Zeitgeist, zatím se tam ale dá sázet jen na celkového vítěze.

Osobně si nemyslím, že budou nějaká překvápka. Když tu nejsou Italové, tak by se do semifinále mohli dostat Němci, Argentina, Brazílie a....tedy ten čtvrtý by mohlo být nějaké překvapení typu Dánsko, Uruguay nebo Ekvádor.

Anglii nevěřím, obrana Pickford, Trippier, Stones, Maguire, Shaw neni ta, která by měla být skálopevná a udržet čisté konto ve vyřazovacích soubojích. Francie je bez Kantého a Benzemy, Španělsko možná, Belgie má už to nejlepší asi za sebou snad až na KDB. Uvidíme, řekl slepý...
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


21/11/2022
5968
Walking0
0
0.000
7 comments
avatar
(Edited)

Gratulka, máš to evidentně pořád v sobě a z prvního místa tě nikdo jen tak nesesadí :)

Fotbalové tipovačky jsem v minulosti pořádal taky a i letos bych to samozřejmě udělal moc rád, ale okolnosti a svědomí mi to prostě nedovolí. Viz moje články...

https://hive.blog/hive-101690/@phortun/qatar-world-cup-boycott-no-guessing-contests-and-fifa-uncovered

https://hive.blog/hive-101690/@phortun/why-i-m-joining-the-qatar-world-cup-boycott-and-you-should-too

0
0
0.000
avatar

Aha, jasně chápu, já se sice na pár zápasů podívám, ale bojkot chápu. Někde se bojuje o to, jestli plastová brčka škodí planetě a jinde klimatizují venkovní promenádu....

0
0
0.000
avatar

Já už taky na pár zápasů tak po očku koukal, stoprocentní bojkot nedám, to bylo jasné, ale prostě nechci ten turnaj jakkoliv propagovat. Díky těm tipovačkám jsem mohl mít spoustu "bezpracných" postů navíc a lidi by si to asi užili, ale to bych se pak musel sám před sebou stydět... No, už ať je to za námi. Příští šampionát bude hostit Mexiko, USA a Kanada, na ten se těším ;)

0
0
0.000
avatar

Tak to by mohlo být zajímavé v tom 2026. A EURO 2024 bude v Německu (za humny).

0
0
0.000
avatar

Souhlas, tohle MS je totální přešlap a nejlepší způsob, jak to dát najevo, je totálně ho ignorovat. Nakonec je to všechno o penězích a ta ignorace se dá na peníze přepočíst, až bude FIFA skládat účty sponzorům.

0
0
0.000
avatar

Budweiser asi nebude spokojený sponzor, když mu nedovolí ani prodat pivo na stadionu. Hlavně že si užijí v Kataru sportwashing, nic se neděje, sluníčko svítí, ropa teče, takže pohoda.

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 33.5675 AFIT tokens for your effort in reaching 5968 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.87% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000