Derbinin Galibi Fenerbahçe

avatar
(Edited)

Bir fenerbahçeli olarak uzun zamandan beri ilk defa bir derbiden keyif aldım. 4 maçtır evinde ezeli rakibi Galatasaray’ı yenemeyen Fenerbahçe nihayet bu akşam zafere ulaştı.

601f51fc_c95c_4842_bbf0_8b5e1da84f58.jpeg

Sportoto Süper Lig’in 32. haftası maçları yarın oynanacak Antalyaspor-Hatayspor maçıyla sona erecek ve bu maç Fenerbahçe’nin sıralamasını etkilemeyecek. Göze hoş gelen bir oyunla rakibini yenen Fenerbahçe 2. sıraya yerleşmiş durumda.

Fenerbahçe’ye galibiyeti getiren goller 26. dakikada Zajc ve 68. dakikada Serdar Dursun’dan geldi. Bu galibiyetin ardından Fenerbahçe puanını 59’a yükseltti. Ligde yükselişini sürdüren Fenerbahçe oynadığı son 8 maçtan 7. galibiyetini aldı. Üstüste ise 4. galibiyetini aldı.

Her ne kadar Şampiyonluk şansı çok az olsa da lider Trabzonspor’un üstsüste puan kayıpları Fenerbahçe’yi hala ümitlendiriyor. Fakat 2.’lik şansı çok yüksek. Bakalım ligin geri kalanında nasıl bir mücadele göreceğiz.0
0
0.000
1 comments
avatar

Congratulations @snlbaskurt! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You have been a buzzy bee and published a post every day of the week.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from April day 6
NFT for Peace - Feedback and new city
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000