Actifit Report 2019#252

in #actifitlast year

Koniec lenistwa i odpoczywania, jeden dzień wystarczy, szczególnie, że mój brat w ciągu dwóch ostatnich dni prawie odrobił stratę jaką miał do mnie w naszym wrześniowym wyzwaniu biegowym. Wcześniej planowałem jeszcze jeden dzień odpoczynku, ale w takiej sytuacji nie mogłem pozwolić sobie na dłuższe lenistwo.

DSC_0782.JPG

Żona z córką wybrały się na wspólne zakupy, więc miałem popołudnie tylko dla siebie. Dzisiejszy trening był jednym z najtrudniejszych w dotychczasowym planie treningowym, dwa tygodnie temu robiłem podobny trening, ale tylko z jednym powtórzeniem, dziś natomiast były to już dwa powtórzenia według schemat: 200 metrów na maksa + 600 metrów nieco wolniej + 1600 metrów w tempie około 5:12 min/km + 4 min marszu. Pierwsze z powtórzeń pobiegłem zgodnie z założeniem i na dużym luzie, ale drugie powtórzenie było już wiele trudniejsze dla mnie, mimo tych trudności utrzymałem tempo w założonym przedziale.

DSC_0778.JPG

Oprócz zmęczenia spowodowanego treningiem czuję się już całkiem dobrze, nie zamierzam przesadzać z treningiem. Czekam wciąż na nowe opony do roweru, tym razem będą to już sprawdzone przeze mnie wcześniej Continental Grand Prix 4 Season, miałem takie założone na skradzionym rowerze, są to bardzo dobre wielosezonowe wzmocnione opony, które posłużą mi zapewne przez następny rok.

Parę słów komentarza w sprawie na którą zwrócił uwagę @baro89 w ostatnim poście, dotyczy zamiany tokenów AFIT na STEEM upvote od @actifit, zasady zostały ostatnio znowu zmienione i obecnie, żeby zamienić AFIT na STEEM upvote trzeba posiadać ponad 10K tokenów AFIT. Na pewno z punktu widzenia nowych użytkowników aplikacji jest to niesprawiedliwe, ale w mojej ocenie twórcy chcą w ten sposób zapobiec natychmiastowemu wyzbywaniu się tokenów przez użytkowników, szczególnie, że po wprowadzeniu zmian umożliwiających zamianę tokenów AFIT na STEEM i przesyłania tokenów AFIT na S-E liczba użytkowników aplikacji znacznie wzrosła.

Na koniec ważna sprawa poruszona przez @costanza w angielskojęzycznym poście, duża liczba nowych użytkowników aplikacji przełożyła się na wzrost liczby publikowanych raportów, które prawie wszystkie mają taki sam standardowy tytuł i standardową miniaturę aplikacji @actifit, co oburza innych użytkowników Steemit i Sportstalksocial, którzy zaczynają swego rodzaju krucjatę "antyactifit spam", czemu się wcale nie dziwię, bo mnie również oburzają dziesiątki takich samych postów. @costanza poświęcił swój cenny czas do stworzenia kolekcji darmowych obrazów, które mogą być wykorzystane przez każdego, aby ich posty wyglądały dużo lepiej przy minimalnym nakładzie pracy. Polecam skorzystać, gdy nie macie własnych ciekawych grafik.

DSC_0781.JPG

My 2019 stats: total distance 4652,23 km (+ 13,29 km)

SportDistanceDifference
Walking1905,25 km(+ 5,47 km)
Cycling2129,85 km
Running565,45 km(+ 7,82 km)
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

screenshotconnect.garmin.com2019.09.1302_43_19.png

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
65229,157
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!

Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 100 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 1 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward, wartość głosu to około 0,30$, więc warto się schylić i podnieść :) A co zrobić z kupionymi tokenami AFIT? Ja natychmiast odsprzedaję te tokeny, czasami jeszcze w czasie trwania konkursu, po zrobieniu screenów z zakupu, w tym czasie zdarza się, że cena idzie w górę, więc można jeszcze na tym zyskać.12161
Jogging, Running

Sort:  

Widze sportstalk biorą się do roboty😀 zresztą ty też. Świetny trening! Niech moc będzie z Tobą😀

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 69.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 12161 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 1.19% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial