Tak jak to kdo pytlíkujeme na HIVE?

in cesky •  2 months ago 

Chci vyzvat k takové burze zkušeností. Napíšu, jak to pytlíkuju já. A kdo má chuť připsat, co se podle něj dá dělat lépe, tak mu budu vděčný. A třeba nejen já.

Začnu tím, že jsem si myslel, že současně s HIVE vznikne i HIVE Engine. A na něm se všechny tokeny přemiklíkují (zdublují) na HIVE tokeny. Nebo že bude lze volně převádět ze Steem Engine na HIVE Engine... Jinak by na tom přeci všichni vlastníci tokenů tratili, ne? To by vůči ni bylo... Jak to říct? To by jim neudělalo radost!

Takový @jjprac , třeba. Na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti chladem, na pokraji smrti vysílením vyvede své prostředky z Arboletu. Nakoupí TRDO. Je TRDO velrybou... A prd.

A předpokládám, že daleko víc lidí investovalo do tokenů. I velké částky. U nás byly chvilku populární sports... Někteří z nás vůbec tokeny neprodávali. Hodlovali.

Ale tak ne, no. Nestalo se nic. Chvíli jsem čekal, co kdyby. No, něco jsem prodal včas. Q tokeny jsem ještě udal za 2 steemy kus... Na těch jsem celkově vydělal. Vůbec jsem na S-E docela vydělal. Nemám to přesně propočítané. Prostě mám ten dojem. Dobrý pocit... Ten je za všechny tokeny...

A dost obecných keců. Převedl jsem dnes na S-E asi 50 steemů. Proměnil jsem je na hive v poměru 1.30 steemu za jeden hive. Možná, že jinde by to bylo lepší... To je otázka do pléna. Zatýden by mi mělo přistát 200 steemů. Kam s nimi?

Pak začínám unstackovávat (odstakovávat mi zní stejně blbě) všechny stackované tokeny... A obratem za jakoukoliv cenu prodám. Nebo myslíte, že má cenu ještě něco držet? Další otázka.

Dal jsem do frcu i actifitX a zastavil převod afitů na S-E. Snad to časem půjde na H-E... Kdo ví. Nebo je budu prostě hodlovat. Občas někomu něco dám. Nebo taky mohu začít se soutěžemi o afit.

Drugwars. Podařilo se mi ještě pár újasných prodejů. Na S-E mi zůstalo asi 300 DWD. Nechám je tam. Nebo to jde vrátit zpátky? Další DWD budu hodlovat. Ta hra mě neaví. Není to hra. A nemyslím, že to má budoucnost. Ale díky gangu tam DWD stále hromadím. Na nikoho neutočím. Bojím se, že koho vyberu, ten tím sekne. Tak bududeme časem vítězi v prázdné aréně.

Konstatuju, že se vyplatí publikovat pořád na Steemitu. Ještě asi 3 měsíce se to vyplácet bude. Než postupně odstakují (fakt to vypadá blbě...) své SP všichni, co na Steemitu končí a odcházejí na HIVE. Za tři měsíce dám zase Power Down toho, co se tam nasbíralo... Kdyby jen Actifití zprávy. Jiný názor?

No a jaké tagy má smysl volat na HIVE? Asi žádné... Kromě #cesky . V budoucnu snad nějaké budou. HIVE Engin funguje. Koupil jsem na něm a obratem zastakoval (fujtajfl) 5 včelek. Netuším, k čemu to je dobré, ale co kdyby... Na lištu jsem dal tagy, o kterých tvrdil @bucipuci, že snad jednou na H-E budou.

SteemPeak zrovna nešel, když jsem tohle psal. Ale zaregistroval jsem novou funkci. V peněžence jsem objevil možnost přepínat v příjmech mezi Steemitem a S-E. No, už je to vlastně na nic...

Teď to vypadá se Steemitem bledě. Ale Justin je obchodník a má tah na bránu. Dnes je po včerejším zatčení v cele... Ale jistě působí na své žalářníky. Třeba dokáže kartu obrátit a získá pro Steemit čínské dotace... Nebo povinnost pro každého Číňana koupit si za dolar steem a jednou týdně publikovat článek... Nejlépe rozbor Maových citátů...

Napadá Vás někoho ještě, co dělat či nedělat? Nejlepší jsou takové ty všeobecně obohacující rady, případně postup "já na bráchu".

No a chystám si v hlavě ještě článek "Jak to kdo pytlíkujeme během karantény v reálném životě?" Je 14.18. Právě jsem dopil sedmičku Vlašského ryzlingu... život je nádherný. Isn´t it? Končí mi pracovní doba.
QmZdEgdEG3gM7H2SwXosyGgGNMV2NanfmiFcMKgeQgEc2i.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jsem myslel, že to s tím pánem Sluncem je jen apríl....

Předpokládám, že to je opravdu apríl.

Ano, byl to apríl :) Možná ho zavřeli nebo zavřou, ale já si celý ten článek vycucal z prstu.

Tokenů na Steemu se postupně zbavím, beztak jim cena klesá a klesat bude, nebude poptávka. Tokeny na Hive nijak aktivně sbírat nebudu. Až se tu objeví, budu tak nějak pasivní střadatel, asi jako na Steemu. V každém případě jsem na nich na Steemu určitě vydělal několik stovek steemů (a tedy i hive), což je super.

Převod steem=>hive prostřednictvím Steem Engine je obvykle velmi efektivní varianta, jen je dobré hlídat si spread.

Tagy můžeš psát jaké chceš, ale nic z toho není. Kmeny na HIVE nejsou, vše se převedlo na komunity. Některé komunity (neoxian, leofinance) jsou připraveny v nejhorším případě koupit komunitní tokeny. Všeobecně se však čeká, jestli se na HIVE zrealizují SMT(HMT?).
Vezmu-li v úvahu peripetie kolem směnáren a burz (nutnost registrace, někde ověřování údajů), tak mi pořád S-E vychází pro výměnu STEEM/HIVE nejlépe.

  ·  2 months ago (edited)

Trdelníková velryba jsem pořád :) Akorát už ne tak tučná. Přišel jsem o cca 100 Kč investice.

Taky provádím Power down. Steemy, které tímto získám, rozdělím. Hive budu nakupovat jen trochu, přes H-E.
Za Steemy napřed nakoupím na Binance Komodo, IOST, Atom a Decred, které zastakuji, poté něco převedu na BTC, který dám na Freebitco.in, něco málo dám na DAI a uložím na úrok.

Tokeny na S-E se budu snažit prodat, co to půjde. Naběhl jsem si, že jsem je hodně zastakoval. To bude na dlouho a mezitím cena padá.
Nechám si jen jejich minimální zůstatky a AFITX, který nelze nahradit.
SP si nechám tak 1000 kousků, většinu nechám delegováno na Qurator a získávané Q budu hned prodávat.Můj účet zde ponechám k automatickému hlasování a k minimálnímu publikování, hlavně actifitů a k trdlování, dokud se bude vyplácet. Pak se zbavím i trdla.

Jinak na H-E už se vyskytuje token NEOXIAN.

Díky za informace. Já se přes burzy a směnárny bojím obchodovat a nemám ani kryptopeněženku. Tak různě po faucetech mám asi 0.002 BTC a 0.2 LTC. A tisíc Doge, abych nezapomněl...
Předpokládám, že neoxian se nedá převést z S-E na H-E... Jak budeš nakupovat hive přes H-E? Já převádím steem na S-E, měním za hive a převádím na Hive. Jde to i jinak?
Qaratora na Steemu jsem odpískal. Na Hive běží nějaký HQarator, ne? Afitx jsem prodal, protože padá. Když ho budu potřebovat, zase ho koupím.

Neoxian asi nejspíš lze jenom prodat a nakoupit znovu. Nesleduji ten kmen, tak nevím, jak to je.
Ten postup s převodem Hive je asi nejlepší.
Afitx mám jen 4, tak to neřeším.
Qurator funguje i na Hive, jen za delegaci nerozdává token, ale 80 procent ze zisků z kurace.