3x Přerov v Hranicích

in #cesky6 months ago

Vodovody a kanalizace Přerov se starají o vodovody a kanalizace prakticky v celém okrese, takže nejčastější poklopy v Hranicích jsou právě ty přerovské. Jen v jedné ulici jsem našel tři varianty (a mám pocit, že ve městě jsou ještě aspoň dvě další).

IMG_20200817_163119.jpg

IMG_20200817_163240.jpg

IMG_20200817_163331.jpg

Jezdím teď v létě do práce na kole, a musím říct, že mě ty "blbý kanály" přiměly dívat se kolem sebe jinak než obvykle. A taky nejezdím pořád stejnou cestou, ale víc je střídám - co kdyby v sousední ulici byl nějaký zajímavý kanál? (A taky že jo, ale trošku si je šetřím - přece všecko nevyplácám do jednoho článku :) )

btw. když jsem v minulosti našel Lobodice v Lipníku, poznamenal jsem, že ta hanácká vesnička má zřejmě deklů na rozdávání. A vypadá to, že je to pravda, protože lobodický dekl jsem už viděl i v Hranicích. Třeba je lobodický starosta předává jako dárek při oficiálních státnických návštěvách jiných obcí.

Sort:  

Dlužím Ti pivo. Pozítří...

Trochu moudra :-)
Třetí poklop má asi pro jistotu "předimenzovaný" rám, vyrobila ho firma KASI a je z největší pravděpodobností vodo- a plynotěsný.
První poklop je taky od KASI a "jen" těsněný PUR vložkou mezi rámem a víkem.
Druhý poklop je od Saint - Gobain, možná plynotěsný (značka GS).
Každé víko má minimální váhu 83 kg.

!BEER


Hey @pavelsku, here is a little bit of BEER from @krakonos for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking your BEER.