#szybkieinfo - Aguero przechodzi do histori Premier League.

avatar

W sobotę doszło do pogromu w angielskiej Premier League. Manchester City zdeklasował drużynę z Watford pokonując ich 8:0. Aż dziw bierze, że na tym poziomie rozgrywek może paść tak wysoki wynik.

Sergio Aguero strzelił w tym meczu "zaledwie" jedną bramkę i przeszedł tym wyczynem do historii rozgrywek, ponieważ był to 6-ty mecz z rzędu w którym Argentyńczyk trafił do siatki przeciwnika.

Kolejnym rekordem zanotowanym w tym spotkaniu był fakt, że drużyna Manchesteru prowadziła już 5:0 po niespełna 18. minutach gry. Pewnie wielu kibiców z Polski pamięta, że drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę dokonała już kiedyś podobnego wyczynu (zdobycie 5 goli w bardzo krótkim czasie) choć jeszcze bardziej spektakularnego. Wtedy to Robert Lewandowski w meczu przeciwko Werderowi Brema zanotował 5 trafień w zaledwie 9 minut :)

Source of shared Link ( Źródło informacji)

!!! Zapraszam do komentowanie !!! ;)))

<<<<< UPVOTE >>>>>>>>>> FOLLOW <<<<<<<<<< UPVOTE >>>>>

Zachęcam również do przeczytania moich ostatnich postów.

#szybkieinfo - Polacy z awansem do 1/4 finału siatkarskich ME. Znamy kolejnego rywala.

#szybkieinfo - Mistrzostwa Europy siatkarzy. Rozpoczynamy następną fazę turnieju.

#szybkieinfo - Wielki awans koszykarskiej reprezentacji Polski w rankingu FIBA.

#szybkieinfo - Debiut w Lidze Mistrzów utalentowanego 16-latka.

#szybkieinfo - Siatkarskie Mistrzostwa Europy. Polacy kroczą od zwyciestwa do zwycięstwa.

#szybkieinfo - Startuje Liga MIstrzów 2019/20. Dwa hity na początek...

#szybkieinfo - (Mistrzostwa Europy) Polska - Czechy: "Biało-Czerwoni" znokautowali rywali.

#szybkieinfo - OFICJALNIE: De Gea na dłużej w Manchesterze United !

#szybkieinfo - Hiszpanie ze złotymi medalami. Argentyna bez szans.

#szybkieinfo - Mandzukić zmieni w końcu pracodawcę ?

Jeśli podoba Ci się to co przygotowałem i chciałbyś docenić moją pracę to zostaw Upvote ;)