#szybkieinfo - Hiszpanie ze złotymi medalami. Argentyna bez szans.

avatar

Dzisiaj poznaliśmy nowego Mistrza Świata w koszykówce. Hiszpanie po 13 latach wrócili na tron. W finale nie dali żadnych szans rewelacji turnieju - Argentynie. Rozgromili drużynę z Ameryki Południowej aż 20-oma punktami (95 - 75).

Mecz o trzecie miejsce wygrała Francja i w taki oto sposób stanęła na najniższym stopniu podium. "Trójkolorowi" pokonali Australię 67 - 59.

Source of shared Link ( Źródło informacji)

!!! Zapraszam do komentowanie !!! ;)))

<<<<< UPVOTE >>>>>>>>>> FOLLOW <<<<<<<<<< UPVOTE >>>>>

Zachęcam również do przeczytania moich ostatnich postów.

#szybkieinfo - Mandzukić zmieni w końcu pracodawcę ?

#szybkieinfo - Mistrzostwa Europy siatkarzy. Holandia - Polska. Ogromne zainteresowanie meczem.

#szybkieinfo - Z Czechami nam ewidentnie nie po drodze.

#szybkieinfo - Piękna seria Polaków dobiegła końca.