Current Account Status/Güncel Hesap Durumu (EN/TR)

avatar

tribe.png
EN (Note: Translation was made using Google Translate.)
Hello there. I have been curating since I returned to the Hive Blockchain. I hired some HP. Little by little, I saved the tokens of Tribe projects. I created a community called Curator. I share some of the content I like in this community. Let's get to the tokens I have collected;

 • Hive Power.
  I have accumulated about 17500 HP. I am thinking of decreasing the tokens in some projects and increasing my Hive Power. I could not devote much time to Hive from researching Tribe projects. I will be more interested in the Hive from now on.

 • LEO.
  There are 500 Leos. I think to increase it even more.

 • POB.
  There are 2700 Pob. One of the new projects. I care a lot. I will increase my investments.

 • ARCHON
  There are about 1230 Archon. They also send other tokens. Nice project.

 • PAL
  There are about 10000 Pals. I will continue my Pal investments. However, I will make some liquid and trade. And I will increase the number of Pal tokens available. Because the reward is too low.

 • NEOXAG
  There are approximately 4000 Neoxian tokens. Again, it is one of the projects that I will make a little liquid. I think I will earn more by trading.

 • BHT
  There are about 3000 Broadhive tokens. It's a new project. I started investing.

 • SPORTS
  There are 540000 Sports tokens. However, I prefer to do Sports. Talking sports is not my area of ​​interest. That's why I delegated to another account. I continue my investments.

 • CINE
  There are about 27 Cine tokens. It's a project I just learned. I started investing.

Please share the projects you like with me. Join the Curator community and post a link to the content you like on a daily basis. Or, in any community, share a list of the content you like on the tag. I attach more importance to curating. Because a lot of quality content disappears unnoticed. If you produce content in the projects I mentioned, you can get votes from @anadolu. See you in new posts.


CURATOR Community Presentation/CURATOR Topluluk Tanıtımı (EN/TR)


TR
Merhaba. Hive Blok zincirine döndüğümden bu yana küratörlük yapıyorum. Bir miktar HP kiraladım. Tribe projeleri jetonlarından azar azar biriktirdim. Curator ismiyle bir topluluk oluşturdum. Bu toplulukta beğendiğim içeriklerden bir kısmını paylaşıyorum. Gelelim Biriktirdiğim jetonlara;

 • Hive Power.
  Yaklaşık 17500 HP biriktirdim. Bazı porojelerdeki tokenleri azaltıp Hive Power'mi artırmayı düşünüyorum. Tribe projelerini araştırmaktan Hive'a fazla zaman ayıramadım. Bundan sonra Hive ile daha fazla ilgileneceğim.

 • LEO.
  500 Leo var. Daha da artırmayı düşünüyorum.

 • POB.
  2700 Pob var. Yeni projelerden biri. Fazlasıyla önemsiyorum. Yatırımlarımı artıracağım.

 • ARCHON
  Yaklaşık 1230 Archon var. Diğer jetonlardan da gönderiyorlar. Güzel proje.

 • PAL
  Yaklaşık 10000 Pal var. Pal yatırımlarıma devam edeceğim. Ancak bir miktar likit hale getirip ticaret yapacağım. Ve mevcut Pal token sayısını artıracağım. Çünkü ödül çok az geliyor.

 • NEOXAG
  Yaklaşık Neoxian 4000 token var. Yine bir miktar likit hale getireceğim projelerden biri. Ticaretini yaparak daha fazla kazanacağımı düşünüyorum.

 • BHT
  Yaklaşık 3000 Broadhive token var. Yeni bir proje. Yatırım yapmaya başladım.

 • SPORTS
  540000 Sports token var. Ancak Sporu yapmayı tercih ediyorum. Spor konuşmak ilgi alanım değil. Bu nedenle başka bir hesaba delegasyon yaptım. Yatırımlarıma devam ediyorum.

 • CINE
  Yaklaşık 27 Cine token var. Yeni öğrendiğim bir proje. Yatırım yapmaya başladım.

Lütfen beğendiğiniz projeleri benimle paylaşın. Curator topluluğuna katılın ve günlük olarak beğendiğiniz içeriklerin bağlantısını gönderin. Veya herhangi bir toplulukta, etikette beğendiğiniz içeriklerin bir listesini paylaşın. Küratörlüğe daha fazla önem veriyorum. Çünkü bir çok kaliteli içerik fark edilmeden kaybolup gidiyor. Bahsettiğim projelerde içerik üretirseniz @anadolu'dan oy alabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere.
image source

Posted Using LeoFinance Beta0
0
0.000
7 comments
avatar

CTP ve Liotes projelerini kesinlikle tavsiye ederim. Her iki proje de fazlasıyla güvenilen ve sevilen kişiler tarafından yönetilen; topluluğuna değer katmayı hedefleyen projeler. Markette CTP token ve LEN / LENM olarak karşınıza çıkacaktır 😌

0
0
0.000
avatar

Teşekkür ederim. Ctp duymuştum ama bakma fırsatım olmadı. Bi araştırayım bakalım.

0
0
0.000
avatar

Merhaba @anadolu çok güzel bir proje başlatmışsın. Teşekkür ederim.
Beğendiğimiz ve kaliteli gördüğümüz gönderileri tam olarak nerede paylaşacağız onu anlamadım. Curator topluluğunda senin paylaştığın en son gönderinin altına mı paylaşmalıyız?

0
0
0.000
avatar

Merhaba @mehmetfix. Ben teşekkür ederim. "Contents liked on x.x.2021" şeklinde günlük paylaşımlar yapıyorum. Onun altına ekliyoruz bağlantıları. Kendin de paylaşım yapabilirsin. Veya " #tr etiketinde, x topluluğunda beğendiğim içerikler" şeklinde paylaşımlar da yapabilirsin. Öyle katı kurallar yok.

0
0
0.000