My Actifit Report Card: June 2 2021

avatar

Dawno nie wrzucałem żadnego raportu z Actifit, bo nie miałem ku temu powodu. Po pierwsze wyniki nie były zadowalające (nawet nie zbliżały się do 20k), a po drugie to musiałem wyjechać do Rumunii i ganiać się tam z wilkołakami, wampirami, zmutowanymi płodami i innym paskudztwem. Maj był zimny, ale tam jeszcze leżał śnieg.

A tak na poważnie. Wczoraj miałem wrzucić pierwszy raport prawie od miesiąca i zapomniałem, a szkoda żeby taki wynik się zmarnował. Wczoraj musiał być naprawdę świetny biomet, bo czułem się za-je-biś-cie. Nawet w pracy nie czułem zmęczenia, jak za dawnych lat i mógłbym przenosić góry. Praktycznie przez cały dzień była słoneczna i bezchmurna pogoda, tylko niekiedy pojawiały się "baranki" na niebie. Miałem iść na spacer po południu and jezioro, ale jak się zdrzemnąłem po pracy, to... wstałem o 19:00. Starość nie radość. 😂 Tak to pewnie miałbym ponad 30k kroków. Jeszcze pod wieczór poszedłem do sklepu kupić parę rzeczy: cukier, masło, wodę mineralną i inne niepotrzebne do życia artykuły. 😂

Dzisiaj mamy Boże Ciało i dzień zapowiada się taki jak wczoraj. Mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje, bo dziś czuję się tak samo dobrze jak wczoraj. Póki co jest bezchmurne niebo. Nie wiem jak będzie z kościelną procesją przez tą pandemię, ale może wybiorę się dzisiaj na spacer nad jezioro. Może przejdę je dookoła, bo i tak nie mam co robić w domu. 😂
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


23157
Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 51.275 AFIT tokens for your effort in reaching 23157 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.30% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000