My Actifit Report Card: June 7 2021

avatar
(Edited)

Miałem wczoraj wysłać ten raport, ale mi się przysnęło i wrzucam go z małym opóźnieniem.

W pracy miałem trochę roboty i jak wróciłem do domu, to miałem na liczniku 19 tysięcy kroków. Jeszcze z pracy przyniosłem małą rzecz, ale to może temat na osobną notkę.

Jako, że dzisiaj była ładna, bezchmurna, słoneczna pogoda, to postanowiłem się wybrać na spacer do Parku Zielona. Chciałem też wrócić inną trasą, a mianowicie do Centrum Dąbrowy Górniczej, ale tam trwa przebudowa dworca PKP i okolic, więc postanowiłem tamtędy nie wracać. Nie wiadomo jak tam jest rozkopane. Jak wróciłem do domu, to miałem 32 tysiące kroków, ale jeszcze miałem trochę pracy i się nazbierały 34 tysiące.

No nareszcie perfekcyjne ujęcie mojej ulubionej drogi. Ja na szczęście nie jestem jak Stanley Kubrick żeby powtarzać 127 razy tę samą scenę. Ale na szczęście dziś było mniej ludzi niż w czwartek, przynajmniej po 15-tej, jak się wybierałem na spacer.

Jaki tu spokój, na na na na. Nikogo nie ma, na na na na...


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


34044
Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 65.275 AFIT tokens for your effort in reaching 34044 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.32% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000