My Actifit Report Card: June 10 2021

avatar
(Edited)

Wczoraj miałem wrzucić raport z Acrtifit, ale zapomniałem, a zrobiłem niezły wynik. We wtorek i w środę nie wrzucałem raportów, bo nie zrobiłem 20 tysięcy kroków, a moje posty guzik zarabiają, więc po co się męczyć. Jakby ktoś mi w mordę dał, dżizys kurwa ja pierdolę.

Wczoraj była ładna pogoda, ale zapowiadali, że po południu się popsuje i miało lać. Ale na szczęście nie było tak źle. Do godziny 11 było ładne niebo, potem przyszły chmury. Trochę postraszyło, pokropiło i przeszło. W sumie wczoraj mogłem pójść na jakiś spacer. W pracy zostało mi jeszcze trochę roboty ze środy, a po przerwie śniadaniowej zacząłem sprzątać moje stanowisko pracy, bo ja nie umiem siedzieć bezczynnie, bo mnie k.... ca bierze. Pozamiatałem podłogę, opróżniłem pojemniki z syfem i trochę kalorii spaliłem. Jak wróciłem do domu, to miałem już 20 tysięcy na blacie. Potem jeszcze poszedłem do banku po pieniądze, bo była wypłata, a potem po drobne zakupy do Kauflanda.

Jeszcze zaczyna mnie brać ta cholerna alergia, ale też już zacząłem brać ten Zyrtec i płukać zatoki Irigasinem. Nawet pomaga. W zeszłym roku próbowałem płukać zatoki, to jedna dziurka w nosie była zakorkowana na amen i płukanie zatok nic nie dawało. W tym roku na szczęście zacząłem reagować wcześniej.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


26399
Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 51.775 AFIT tokens for your effort in reaching 26399 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 25.31% upvote via @actifit account. 25.00% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 200 AFIT tokens !


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000