Fatass Journal... #623

in Actifit4 months ago

To był bardzo aktywny dzień, sporo się działo. Po dwóch miesiącach pobytu w domu córka zdecydowała, że mimo tego, że egzaminy będzie miała online to chce jechać na stancję do Brukseli, gdzie będzie mogła lepiej się do nich przygotować. Znowu więc z całym majdanem i wałówką na drogę zawiozłem ją na stancję.

Tym razem żona została w domu, bo w Belgii wciąż obowiązuje ograniczenie w przemieszczeniu się między miastami i w przypadku kontroli są wysokie mandaty. Córka miała wytłumaczenie, bo jechała do miejsca gdzie studiuje, a ja mam z pracy zaświadczenie, że mogę się swobodnie przemieszczać, żona natomiast nic nie miała i musiała zostać w domu.

Po powrocie do domu wybrałem się na rowerową przejażdżkę. Szczerze to nie miałem chęci, ale rusza się trzeba bo inaczej do d... rośnie.

1900.jpg

Zamiast na otwarte przestrzenie, jak to mam w zwyczaju, ruszyłem dziś na zachód przez miasto. W takim terenie ciężko o ciekawe zdjęcia, szczególnie, że jechałem przez dość nieciekawe tereny, bardzo przypominające śląskie familoki. Większość z tych miejscowości na początku XX wieku żyła z wydobycia węgla.

1899.jpg

Jechałem zresztą po RaVelo L98, którą zbudowano w miejsce rozebranych torów kolejowych łączących kopalnie z większymi miastami. W okolicach Boussu na tej trasie trwają jakieś prace i był objazd. Mimo tego, że na początku mojego pobytu w Belgii mieszkałem w tej okolicy, to ten objazd poprowadził mnie w zupełnie nieznane i nieciekawe tereny. To włąśnie tam było pełno zaniedbanych kamieniczek z początku XX wieku. Jak najszybciej chciałem się z tamtąd wydostać :)

1901.jpg

Dopiero jak dojechałem nad kanał Nimy - Blaton to poczułem się pewniej, te tereny znam bardzo dobrze i jechałem tam niedawno, więc miałem pewność, że żadne roboty drogowe na trasie mnie nie zaskoczą. Nad kanałem nie musiałem również martwić się o innych użytkowników, bo spotkałem tam tylko kilka osób, zupełnie inaczej niż na wspomnianym L98, gdzie co chwila musiałem zwalniać niemal do zera, bo rodzinki wyszły sobie na spacer i ławą idą po całej ścieżce nie zwracając uwagi na innych.

1905.jpg

1906.jpg

Po zakończeniu jazdy okazało się, że wyrysowałem na mapie kształt świni, nie była to udana trasa, na pewno jej nie powtórzę, i przez długi czas będę unikał terenów na zachód od Mons.

1908.jpg


My 2020 goals:

SportGoalDone%
Walking2000 km406,48 km20,32 %
Cycling2500 km683,76 km (+46,08 km)27,35 %
Running1500 km294,03 km19,60 %


screenshotconnect.garmin.com2020.05.1621_53_25.png

To był mój Actifit Report Nr 62323866
Cycling, Daily Activity, Walking

Sort:  

Like the way you organized your report!!

Also those are some nice shots!!


rulersig2.jpg@Actifit Moderator

Zamiast na otwarte przestrzenie, jak to mam w zwyczaju, ruszyłem dziś na zachód przez miasto. W takim terenie ciężko o ciekawe zdjęcia, szczególnie, że jechałem przez dość nieciekawe tereny, bardzo przypominające śląskie familoki. Większość z tych miejscowości na początku XX wieku żyła z wydobycia węgla.

👍

Jechałem zresztą po RaVelo L98, którą zbudowano w miejsce rozebranych torów kolejowych łączących kopalnie z większymi miastami.

A na Śląsku rozbiera się tory i wiadukty kolejowe, bo nie ma kasy na utrzymanie...

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 80.77 AFIT tokens for your effort in reaching 23866 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 17.64% upvote via @actifit account. 16.55% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 20 AFIT tokens !
The following boosts were applied to your post:


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial