Wyprawa z synami / My Actifit Report Card: August 19 2022

avatar

Dzisiaj wracają moje najstarsze dzieci, są oni do odebrania popołudniu z Opola. A ponieważ żonka jest w pracy do 16.00 , wpadłem na pomysł, że zróbmy sobie z synami wyprawę po ich rodzeństwo zwiedzając trochę Opole.

Po dwóch godzinach podróży totarliśmy na miejsce odbioru starszaków, a że do ich przyjazdu zostało bardzo dużo czasu to rozpoczęliśmy swoją przygodę.
Chciałem bardzo pokazać młodym pozostałości po murze obronnym miasta, przy którym znajduje się budynek rady miasta. Na początku miałem bardzo duży problem z zaparkowaniem samochodu ponieważ trafiliśmy na godziny szczytu, więc prawie wszystkie miejsca przy zabytku były pozajmowane. Kiedy już udało się coś znaleźć, niestety przez głodomorki Wiktorka za długo nie udało nam się nacieszyć miejscem .


Po napełnieniu brzuchów moich synków, udaliśmy się do kolejnego miejsca , a że zaczęło się robić dosyć upalnie . To park przy zoo w Opolu okazało się że był idealny miejscem.

Zrobiliśmy sobie długi i przyjemny spacer na zwiechaniu Parku na wyspie Bolko.Bardzo przyjemne miejsce, przystosowane nawet dla rowerzystów i rodzin z małymi dziećmi.Podczas spaceru odkryliśmy, że na terenie parku jest sadzawka , wielkości małego jeziora. Która jeszcze bardziej upiększała urok tego miejsca.Chłopaki odkryliśmy też trochę bardziej ekstremalne ścieżki do pokonania.
A tutaj drzewo, które bardzo spodobało się najmłodszemu , nie mogliśmy od niego odejść do puki nie zrobiłem zdjęcia , które bardzo chciał.

Nawet nie zabrakło nam spotkania z wiewiórką , która młodzi chcieli zabrać do domu.

Nie zabrakło nawet zabawy, chłopaki na koniec kiedy zaczął gonić już nas czas. Ponieważ niedługo miały przyjechać starszaki, przegonili mnie zabawą w berka.Naprawdę dobra zabawa i przyjemna. W parku nie było tak bardzo czuć upału jaki panował poza nim. A samo miejsce gdzie jest też ma swój urok.

Pozostało tylko odebrać pozostałe dzieci i wracać do domku.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


19/08/2022
11339
Daily Activity, Photowalking, Play with kids/grand kids, Running, Walking0
0
0.000
5 comments
avatar

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 355.3063 AFIT tokens for your effort in reaching 11339 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.95% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Rank Bag - L1
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L2
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L3
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L4
+ 11 % User Rank
Rank Bag - L5
+ 13 % User Rank
Sports Hat - L3
+ 15 % AFIT
Sports Hat - L4
+ 16 % AFIT
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Sports Hat - L5
+ 18 % AFIT
Protein Shake - L2
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L3
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L4
+ 16 % AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Water Bottle - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L4
+ 25 AFIT
Water Bottle - L4
+ 35 AFIT
... and 3 other gadgets.
Boosts increased your AFIT earnings by 288.4938 AFIT
AFIT rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

0
0
0.000