My Actifit Report Card: March 17 2020

in Actifit7 months ago

Powrót do roboty po weekendzie. Dzisiaj zrobiłem trochę kroków w robocie, a mogłem więcej, ale... Maszyna postanowiła się zbuntować i powiedziała, że "pierdoli i nie robi". I postanowiła "wypluć" metalową rurę. Ale to też musi być siła jak ten śrut leci przez tą rurę grubościenną i ją wyciera od środka. Tego momentu nienawidzę, bo można dostać zawału. To gorszy jumpscare niż coś wam wyskoczy przed ryj w jakimś horrorze. Robisz, robisz i nagle jeb. Na początku się tego bałem i wkurwiałem się. Teraz też się boję, ale mniej. Bardziej mam na to wyjebane.

Boom!

Jak wracałem z roboty to widzę kolejkę przed Kauflandem niczym za komuny. Parking prawie pusty, ludzie stoją i czekają. Nie wiem czy wpuszczali tam pojedynczo, ale współczuję. Jeden zmutowany wirus grypy i ludziom odpierdala, wali na łeb. To jest bez wyobraźni. Przez takie stanie w kolejce, jak jedna osoba stoi za drugą (gdyby chociaż zachowały 1m odstępu) można się zarazić. To jest popierdolone. Absurd goni absurd. Miałem zrobić zdjęcie, ale...

W robocie to samo. Apelują żeby dbać o zdrowie i żeby z najmniejszym przeziębieniem iść do lekarza. A który lekarz da na przeziębienie L-4. Kilka lat temu dostałem gorączki prawie 39 i symptomy grypowe, ale pizda uznała, że udaje i uznała, że jestem zdrowy. Tak byłem "zdrowy", że musiałem wziąć 5 dni starego urlopu i to przeleżałem w łóżku. Dlatego też jestem tak cięty na NFZ. A jak ma człowiek nie być przeziębiony, skoro na hali jest zimno, pomimo ogrzewania, jeszcze otwierają bramę, wózki przejeżdżają i wpuszczają ten mróz do hali.

21323
Walking, Weight Lifting, Yard Work

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 51.5225 AFIT tokens for your effort in reaching 21323 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.72% upvote via @actifit account.
The following boosts were applied to your post:


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial