Tajemnice telefonów (July 15 2021)

in Actifit2 months ago (edited)

Ponieważ fakt, że mam w końcu nową komórkę, stał się międzynarodowa ploteczką na Hive - postanowiłam uchylić rąbka tajemnicy.

Oto moja stara komórka... Pewnie się zdziwcie ale towarzyszyła mi przez wiele lat.

Byłam z niej w sumie zadowolona ale na co dzień działałam głównie na laptopie.

Jednak ostatnio moje wymagania co do telefonu wzrosły i ten stary przestał się nadawać. Zdecydowanie brakowało miejsca na zainstalowanie potrzebnych mi w pracy aplikacji (i nie tylko).

Okazało się jednak że moje dziecko od jakiegoś czasu szukało dla mnie telefonu i niedawno dostałam go w prezencie. Dzięki Córcia! :)

Ucieszyłam się bardzo ale dopiero po kilku dniach odkryłam możliwości nowej komórki.

Apka actifit nie działała od razu bezbłędnie i wymagała kilku ustawień do których doszłam metodą prób i błędów (w starym telefonie takich możliwości nie było więc i kroków miałam o wiele mniej).

Większy ekran pozwala na swobodniejsze pisanie, zwłaszcza że apka actifit do najwygodniejszych nie należy.

Na poniższym zrzucie ekranu wyraźnie widać jak odpowiednie ustawienia aplikacji wpłynęły na jej poprawne działanie i rejestrację rzeczywistych kroków.

Odkąd mam nowy telefon nie byłam na spacerze bo upał trwa a na szosie nie ma ani grama cienia. Ostatnio moja codzienna aktywność polega na zajmowaniu się domem i ogrodem do południa, a potem na bieganiu pomiędzy stolikami a kuchnią w moim Grill-room'ie, do późnych godzin nocnych.

Poza tym przestałam poprawiać zdjęcia, dodaję je w oryginale. Wcześniej zgrywałam zdjęcia na laptopa, poprawiałam ostrość i dopiero dodawałam je do posta.

Oprócz lepszych wyników w chodzeniu dla #poliac, potrzebne mi w pracy aplikacje zmieściły się z powodzeniem w telefonie i wszystko oczywiście szybciej działa, ale nowe aplikacje to temat na kolejny wpis.

Zdjęcia własne by @grecki-bazar-ewy.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


18226
Daily Activity

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 62.5 AFIT tokens for your effort in reaching 18226 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.40% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial