Big Short Bets presale : April 26 2021

in Actifit2 months agoWynik prawie 20k świadczy o konkretnej przejażdżce, i tak było - młody się wkręca w jazdę na nowym sprzęcie.

A teraz do sedna - wczoraj rozpoczął się drugi presale Big Short Bets. Tym razem cena coina to 0.95$.
W pierwszym presale cena wynosiła 0.65$. Niestety wtedy nie miałem luźnych krypto. Teraz zebrałem kilka BUSD z farmy CUB. Kupiłem cząstkę ETH, i zainwestowałem w presale BSB.
Projekt zapowiada się interesująco. Zobaczymy co wyniknie z ambitnych planów Zaorskiego.

Ciekawostką jest fakt "podwójnej spekulacji".

Powiedzmy, że "standardowa" spekulacja rozpocznie się po otrzymaniu coinów na portfel, ale "pierwsza spekulacja" rozpoczyna się zaraz po zakupie (o ile kupisz za ETH). Przesyłasz ETH na kontrakt projektu. Kontrakt zamyka się 31 Maja. I to na koniec Maja będzie rozliczana ilość coinów które dostaniesz za swoje ETH. Jeżeli teraz (tak jak ja) kupiłeś po kursie 2500$, to za za 1 ETH masz teraz 2632 BSB. Natomiast jeśli cena ETH do końca Maja wzrośnie (a takie są prognozy) to kontrakt policzy ilość coinów od aktualnej wartości na 31.05 i jest duża szansa, że dostaniesz więcej coinów, niż dostałbyś dziś 😀

Oczywiście istnieje ryzyko, że kurs ETH spadnie, ale aktualnie mamy trend wzrostowy, więc jestem dobrej myśli 😎


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


19876
Chasing Pokemons, Cycling, Daily Activity

Sort:  

To już dla mnie zbyt skomplikowana maszynka do tracenia pieniędzy

To tylko tak wygląda, a tak naprawdę sprawa jest prosta - wpłacasz kasę, dostajesz coiny, sprzedajesz gdy cena wzrośnie 🤑 proste nie?😉😎😆

Będzie jak z WallStreetBets jak mówią że będzie wzrost to spieprzać gdzie się da. Spekulacja Hardkor zobaczę kto z trzech grup będzie dostawał baty...

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 68.8051 AFIT tokens for your effort in reaching 19876 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.35% upvote via @actifit account.

Boosts increased your AFIT earnings by 0.0001 AFIT

Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial