Wycieczka rowerowa - taka zwykła

in Actifitlast month

Jak już pisałem wczoraj torba kurierska straciła swoją szczelność i dlatego zrobiłem sobie dzisiaj wolne. W końcu była okazja wyjechać na przejażdżkę w inny kierunek niż wołali klienci. Do lasu!


Wielka Gwiazda w lasach Sopotu. Kiedyś była tu restauracja do której dojeżdżał nawet tramwaj konny. Trochę to niepojęte bo to sporo pod górę, ale ślady w lesie nadal są widoczne


Trasę wycieczki pokazuje mapa. Trzy miasta w następującej kolejności: Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jadąc 2 km przez tereny należące do Gdynię widziałem tylko 2-3 domy i były to leśniczówka i zabudowania gospodarcze. W Sopocie przyjemnie, małomiasteczkowo.

Wycieczkę połączyłem z zakupami. Fajna sprawa - zakupy na rowerze. Polecam. Dzisiaj np. odkryłem bardzo przyjemny sklep ze zdrową żywnością w Sopocie. Od siebie do Sopotu mam bliżej niż do Gdańska.

Była to pierwsza od dawna wycieczka rowerowa na której nic nie zarobiłem. Dziwne uczucie i powiem Wam, że dużo trudniej się jedzie dla samej frajdy. Cele takiej wycieczki są bardzo ogólne - odpocząć, jechać tam i tam, zobaczyć to i to. Przez to czuć każdą górkę i podmuch wiatru. Dzisiaj pierwsze pół godziny to była męka. Nieprzyjemnie wiało a droga (jak zwykle przy wycieczkach w stronę lasu) była pod górkę. W lesie było najprzyjemniej a gdy już zrobiłem zakupy w Sopocie to znowu zaczęła się walka z wiatrem, który hula po szerokich przelotówkach.


Testowałem aplikację COIN, która jest inną wersją ACTIFIT. Mam tam "już" ponad 100 COINów. Jeszcze jakieś 9850 i będę mógł to spieniężyć. Czyli pewnie nigdy. To w ogóle najtrudniejsza czynność wszelkich bitcoinowych aplikacji i stron. To na prawdę nie jest przyjemne - rejestrować się kolejnych portfelach gdzie trzeba wysyłać skan dowodu. W hive brakuje mi opcji 'zadaj pytanie' - 'dostań odpowiedź' np w formie tagu #pomoc lub #pl-help gdzie doświadczeni użytkownicy odpowiadali by żółtodziobom.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


6854
Cycling

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 45.5 AFIT tokens for your effort in reaching 6854 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.25% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

!BEER
używając #aroundworld

Sorry, out of BEER, please retry later...