Statystyki najlepszych snajperów w Bundeslidze w sezonie 2019/2020 + podsumowanie sezonu. / Top scorers in Bundesliga in 2019/2020 season.

in DTube6 months ago

[ENG] Statistics of the best scorers in Bundesliga in 2019/2020 season. Goals, assists, goals per game, minutes per goal, shots per goal etc.

[PL] Statystyki najlepszych snajperów w Bundeslidze w sezonie 2019/2020.

Podsumowanie sezonu Bundesligi.

Mistrzem zgodnie z przewidywaniami został Bayern. Bawarczycy od momentu kiedy N.Kovaca zastąpił H.Flick grali z meczu na mecz coraz lepiej, a po wznowieniu rozgrywek byli nie do zatrzymania. Obecnie mają serię 17 zwycięstw z rzędu wliczając rozgrywki pucharu Niemiec. Drugie miejsce zajęła Borussia Dortmund, która w przeciwieństwie do swojego odwiecznego rywala miała lepsze i gorsze momenty. W Champions League zagrają jeszcze RB Leipzig i Borussia M'Gladbach.

Największe zaskoczenie to właśnie 4 miejsce Koziołków. Borussia M'Gladbach była nawet przez pewien czas liderem Bundesligi. Rozczarowało z kolei Schalke 04, które zajęło dopiero 12 lokatę. Z ligi spadło Paderborn oraz Fortuna Dusseldorf, w której gra D.Kownacki. Póki co nie wiadomo czy Polak zostanie i będzie grał w 2 Bundeslidze. Klub może być zmuszony do sprzedaży zawodnika, na którego wydał spore pieniądze. Na pewno oczekiwania wobec Dawida były większe. W minionym sezonie spędził na boisku zaledwie 143 minuty.

W kolejnym sezonie w Bundeslidze zobaczymy Arminie Bielefeld i Stuttgart, bijący się o awans niemal do samego końca. Niespodzianką jest dopiero 4 lokata HSV, które miało bez problemów awansować w tym roku, a głównie przez fatalną końcówkę sezonu (tylko 1 punkt w 3 meczach) kibice z Hamburga muszą przełknąć kolejny sezon w 2 Bundeslidze.

Czy kolejny sezon będzie ciekawszy? Do walki o puchary powinien włączyć się kolejny klub - Hertha z K.Piątkiem w składzie. Zobaczymy kogo uda się przekonać do przybycia do Berlina, bo wiemy, że nowy właściciel klubu zamierza wydać kolejne miliony na transfery.

Sort:  

Link to the post on twitter:

Mam problem z wrzuceniem linku z tt :-/

https:// twitter.com/FutboloweLiczby/status/1285563574480515072