Zapowiedź Weekendu!

in #plblog2 months ago

Na wstępie, przepraszam. Nie wyrobię się z typowaniem PFL i Bellatora. Bynajmniej nie wyrobię się tak by było maksymalnie rzetelnie. Natomiast na odwal się nie zamierzam nic robić. W zamian dostaniecie duże typowanie UFC 263.
Wreszcie mocny weekend z MMa! Wraca PFL i zaczynamy już w czwartek! Do tego mocny Bellator i świetne UFC. A na dokładkie, One Champoionship. Dla każdego coś dobrego.

image.png

Startujemy w czwartek. Wreszcie wraca PFL. Zdecydowanie najciekawsza i najbardziej ciekawa federacja do oglądania. Rusza druga runda sezonu zasadniczego. Do walki staną zawodnicy w dywizjach lekkiej i piórkowej. Marcin Held ma już 3 punkty w tabeli. Teraz zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Olivierem Aubin-Mercierem. Polak staje przed ogromną szansą awansu do fazy play off. Być może kosztem słynnego Anthony'ego Pettisa. Były mistrz UFC zmierzy się z ogromnym talentem Alexem Martinezem. Jeśli nie wygra w pierwszej rundzie, to jego przygoda z PFL zakończy się na fazie regularnej. Tak samo pod ścianą stoi obrońca tytułu PFL, Natan Schulte. Brazylijczyk poniósł porażkę z rąk Marcina Helda. Jeśli w starciu z rodakiem, Raushem Manfio. To jest najlepsze w federacji PFL. Nieważne kto jak się nazywa, ile ma tytułów. Nie ma taryfy ulgowej dla obecnego mistrza czy dużych walk za zasługi. Jeśli chcesz awansować do play offów, musisz wygrywać. Nie ma innej drogi. Z całego serca polecam oglądać galę i kibicować Marcinowi, by sprawił niespodziankę.

Transmisja: TVP Sport 10.06 00;00

image.png

W piątek Fightklub pokaże galę One Championship full blast II. Tradycyjnie dla Singapuskiej organizacji dostaniemy ciekawy miks muay thai, kickboxingu i mma. W walce wieczoru zobaczymy walk w muay thai między , Mongkolpetchem Petchyindee'm a Eliasem Mahomedi. Jak zwykle, polecam każdemu kto szuka interesującej mieszanki różnych sportów walki.

Tramsmisja: Fightklub 11.06 14;30

image.png

W ten weekend odbędzie się też świetna gala Bellatora. Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi półśredniej pomiędzy Duglasem Limą a Yaroslavem Amosovem. Weteran Paul Daley zmierzy się z Jasonem Jacksonem. Przed nami więc dwa świetne starcia w dywizji wellterwieght, a to jeszcze nie wszystko. Swego czasu uwazany za ogromny talent Aaron Pico podejmie inny młody talent, Anglika Aidena Lee. Do tego znana z Invicta FC Vanessa Porto kontra rodaczka Ilara Joanne. Rozpiska prezentuje się świetnie, jak na event bez walki turniejowej. Zdecydowanie must watch.
Transmisja: TVP Sport 11.06 03;00

image.png

Truskawką na torcie będzie gala UFC 263. Fantastyczna karta! Dwie walki o pas. Adesanya - Vettori 2, Figueireoo - Moreno 2, Edwards - Diaz, mało? Murphy - Calderwood, prawdopodobny eliminator do qwalki o pas, Hill - Craig czyli prospekt vs weteran. Ale samą galą zajmiemy się w dużym typowaniu. Planuję opisać aż 10 starć! Stay Tuned!
Transmisja: Polsat Sport 11.06 04;00

Jak widzicie, czeka nas zajebisty weekend. Trzy rewelacyjne eventy i różnorodne One Championship. Dużo świetnego MMA. Będzie co oglądać i będzie o czym pisać.
Także do przeczytania!

Źródła:
https://i0.wp.com/www.fightbookmma.com/wp-content/uploads/2021/05/image2.?resize=640%2C640&ssl=1
https://bellator.mtvnimages.com/images/shows/bellator/site-images/B260_1920x1080_KeyArtTM.?quality=0.85&width=972&height=550&crop=true
https://madfight.pl/wp-content/uploads/2021/05/one-full-blast-2.
https://www.mmarocks.pl/wp-content/uploads/2021/06/ufc-263.

Sort:  

Congratulations @mariogrochu89! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 300 upvotes.
Your next target is to reach 400 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP