Zawodnik Tygodnia 19-20.10.2019 // Player of the Week

avatar
(Edited)

Za nami kolejne spotkania w ligach europejskich . Kto zostanie najlepszym graczem ostatniego tygodnia . Przedstawiam pięciu kandydatów, którzy wyróżnili się w poprzednim tygodniu .

Marcus Rashford (Man Utd Anglia)

Z dobrej strony w starciu z Liverpoolem pokazał się Rashford. Reprezentant Anglii jeszcze w pierwszej połowie zamienił na bramkę podanie Daniela Jamesa. Został wybrany najlepszym zawodnikiem tego spotkania .

Cristiano Ronaldo (Juventus i Portugalia)

Portugalczyk osiągnął granicę 700 goli w profesjonalnej karierze! Dokonał tego jako szósty piłkarz w historii. Ronaldo przyzwyczaił chyba nasz do rzeczy niemożliwych.

Lautaro Martinez (Inter)

Odkąd Icardi odszedł z klubu strzelaniem bramek zajął się Lautaro. W ostatniej kolejce w spotkaniu z Sassuolo strzelił dwie bramki i wywalczył rzut karny . Lautaro Martinez to nowa gwiazda Interu Mediolan, którym interesują się już większe kluby .

Antoine Griezmann (Barcelona i Francja)

Antoine Griezmann rozegrał świetne spotkanie z Eibar . Najpierw dał drużynie prowadzenie a w drugiej połowie asystował przy bramce, którą strzelił Messi . Swój udział Griezmann miał też przy trzecim trafieniu Suareza . Ostatecznie Barcelona wygrała 3:0.

Angel Di Maria (PSG)

Niezawodny Angel Di Maria strzelił dwie bramki w wygranym spotkaniu ligi francuskiej z Nice . Był bardzo aktywnym zawodnikiem . Oprócz 2 bramek skrzydłowy zaoferował również 8 kluczowych podań, 4 udane dryblingi. Jego ocena pomeczowa to 10 . Gracz meczu