My Actifit Report Card: August 27 2021

avatar

Sobota spędzona aktywnie 😆

Najszersze grzbietu porządnie przećwiczone 😉

Szczyty zalane, teraz czas na dach.This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


25164
Chasing Pokemons, Daily Activity, Photowalking0
0
0.000
3 comments
avatar

z tego co rozumiem jesteś podpięty pod monitorowanie, ale albo ja tego nie rozumiem albo nie umiem znaleźć wyników :) Ciekawi mnie jaka jest różnica przy aktywności na budowie w stosunku do zwyczajnego dnia typowego człowieka

0
0
0.000
avatar

Niestety nie jestem podpięty pod monitorowanie.
Myślałem o tym kilkukrotnie, ale nie chciałbym zniszczyć sobie zegarka, więc go nie zabieram.
Telefon mam w kieszeni, więc kroki do Actifit liczy mi na bieżąco.

Co do różnicy przy aktywnościach, to z mojego niewielkiego doświadczenia mogę powiedzieć, że na budowie każdy dzień jest inny. Wymieniamy się z kumplami w pomocy przy budowie, więc bywam tam raz, czasami dwa razy w tygodniu. Bywały prace w których biegałem z taczką, robiłem zaprawę, i wyciągałem ją na dźwigu - i tak przez 4 godziny. Wtedy aktywność zaliczyłbym do bardzo wysokich, porównałbym ją do biegu w półmaratonie, lub do wspinaczki na Pilsko w zimie - to był ten poziom zmęczenia.

Bywały też dni, gdy wysiłek był bardziej stacjonarny - podawanie pustaków przy murowaniu, czy podnoszenie i przenoszenie krokwi na dach. Dni bardziej siłowe, bez aerobów. Wtedy czułem się jak po ciężkim treningu na siłowni.

Porównując to do "zwyczajnego dnia typowego człowieka", stwierdzić mogę, że aktywność w dniu gdy pomagam na budowie jest znacznie większa, niż w dniach gdy chodzę jedynie do normalnej pracy.

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 64.4425 AFIT tokens for your effort in reaching 25164 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 25.41% upvote via @actifit account. 25.00% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 200 AFIT tokens !


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000